Apdares materiāli

Apkurei

Bloki, Ķieģeļi

Durvis

Dažādas preces

Koksnes plātnes

Mājai un dārzam

Pamati un grīdas

Jumta logi

Jumta materiāli

Sausie maisijumi

Siltumizolācija

Stiprinājumi

Nožogojumu sistēmas

Santehnika

Ventilācija

Darba laiki:

P. 9.00 - 17.00

O. 9.00 - 17.00

T. 9.00 - 17.00

C. 9.00 - 17.00

P. 9.00 - 17.00

S. 11.00 - 14.00

Sv. -

Jumtu materiāli

Izvēloties jumta segumumu visbiežāk izvērtējam cenu un estētisko jumta izskatu, bet ir arī citi, svarīgi faktori, kas būtu jāņem vērā. Pirmkārt būtu jāizvērtē jumta konstrukcijas svars. Jāņem vērā, ka jumta konstrukcijas svars var atstāt vistiešāko iespaidu uz ēkas pamatiem. Ceļot jaunu ēku, projektā noteikti jābūt norādītam maksimālajam pieļaujamajam jumta konstrukcijas svaram. Renovējot ēku, jaunās jumta konstrukcijas svaram nebūtu vēlams pārsniegt iepriekšējās jumta konstrukcijas svara rādītājus. Pretējā gadijumā var būt nepieciešami pamatu stiprināšanas pasākumi. Vēl viens svarīgs aspekts izvēloties jumta klājumu ir tā ekspluatācijas laiks. Šeit svarīgi ir izvērtēt klimatiskos apstākļus kādos jumts tiks ekspluatēts. Viens no svarīgākajem aspektiem, protams ir vizuālais izskats. Te nedrīkst aizmirst, ka jumts viennozīmīgi ir fasādes sastāvdaļa. Ne mazāk svarīgi jumta konstrukcijai ir ugunsdrošības un skaņas izolācijas rādītāji, jo sevišķi, ja bēniņu stāvs tiek apdzīvots.

Izvēlei piedāvājam šādus jumta materiālus:

Bitumena šindeļi IKObitumena šindeļi IKO

IKO ir pasaules līderis asfalta un bitumena hidroizolācijas produktu ražošanā. Jau kopš 1951. gada IKO ražo bitumena šindeļus un par prioritāti tika izvirzīta produkcijas kvalitāte un klientu serviss.

Bitumena šindeļi MIDAbitumena šindeļi MIDA

Elastīgie bitumena šindeļi ir ideāls jumta klājums Jūsu jumtam, kas būs piemērots arī jumtiem ar sarežģītu arhitektūru. Bitumena šindeļi MIDA tiek iedalīti četrās kolekcijās, katra no tām pieejama dažādās formās un krāsās, kas sniedz izvēles iespējas pat visprasīgākajam pasūtītājam.

Bitumena šindeļi TECHNONICOLbitumena šindeļi TECHNONICOL

Bitumena šindeļi TECHNONICOL iepriecinās ar kvalitātes un cenas attiecību. Plaša kontūru un krāsu izvēle.

ETERNIT šīfera loksneseternit šīfera jumta loksnes

Eternit jumta materiālu ražo no cementa, celulozes, kartona, ūdens, gaisa un no dabīgās akmens šķiedras –,,fazer”(azbesta vietā). Līdz ar to jumta segums Eternits ir elastīgāks un izturīgāks pret triecieniem (nav jābaidās no staigāšanas pa jumtu).

Cembrit EUROFALA šīfera loksneseternit šīfera jumta loksnes

Cembrit EuroFala bezazbesta šīfera šķiedru cementa loksnes ir dabīgs jumta segums, kas piemērots gan privātmājai, gan daudzdzīvokļu ēkai- izmanto ēku jumtu un fasāžu nosegšanai. Šīs ekoloģiski tīrās EuroFala šķiedrcementa viļņotās loksnes ir izmantojamas gan pie jaunu ēku celtniecības, gan renovācijas.

Metāla jumta segumimetāla jumti

Metāldakstiņi ir profilētas cinkota skārda loksnes ar krāsainu polimēra pārklājumu. Speciālās iekārtās rullī saņemts tērauda skārds tiek profilēts, iegūstot zīmējumu, kas imitē dabiskos kārniņus. Mūslaiku jumta segumu materiālu klāstā metāla kārniņi ir vieni no populārākajiem.

Ūdens noteksistēma - PVCūdens notekas sistēmas PVC plastmasas

Plastmasas ūdens noteksistēmas ir ātri un viegli uzstādīt. Notekcaurules tiek ražotas no daudzslāņu PVC materiāla, kas nodrošina to elastību un izturību. Ražošanas tehnoloģija nodrošina augstu krāsas noturību un tā ar laiku saulē neizbalē, jo ir noturīga pret UV starojumu. PVC ūdens notekas sistēmas atbilst Eiropas EN607 un EN12200 prasībām.

Ūdens noteksistēma - Metālaūdens notekas sistēmas metāla

Šī ūdens noteksistēma izgatavota no cinkota tērauda ar polimēru pārklājumu. Metāla ūdens novadīšanas sistēmas nenoliedzama priekšrocība ir tās augstā izturība un ilgmūžība salīdzinājumā ar visiem citiem materiāliem, bet polimēru pārklājums nepieļauj metāla kontaktu ar skābekli un mitrumu.

Jumta logi VELUXjumta logi Velux

Mums ir nepieciešama dienasgaisma, piemēram, lai regulētu bioloģisko pulksteni, kam nepieciešama gaisma, lai mēs justos svaigi un atpūtušies no rīta, bet noguruši vakarā. Arī dienas laikā dienasgaisma ietekmē mūsu labsajūtu un noskaņojumu. Tā atstāj iespaidu arī uz cilvēka darbaspējām.

Jumta logi FAKROjumta logi Fakro

Jaunās paaudzes jumta logus preSelect iespējams atvērt gan pa loga augšējo, gan vidējo asi. Ar augšējām eņģēm logu iespējams atvērt no 0° līdz 35° leņķim attiecībā pret jumta plakni. Paceļot loga vērtni uz augšu, ir iespējams pieiet pie atvērta loga un netraucēti vērot apkārtni.

Jumta logi OKPOLjumta logi Okpol

Jumta logu OKPOL ražotā produkcija ļauj pārvērst tumšos bēniņus ,par gaišu komfortablu telpu.Jumta logi piemēroti, gan jaunu, gan veco bēniņu telpu izveidē, kas mūsdienās ir neatņemama to sastāvdaļa, arī telpām bez bēniņiem. Okpol Jumta logi ienes vairāk gaismas, nekā parastie - vertikālie logi.

Vārds

e-pasts

Tālrunis

Jautājums/Komentārs

lamināts
duškabīne Vaiva
Velux jumta logi
alumīnija radiatori Ferroli
dūmvadi akcija
margas PROVA ALU
to top

Uz augšu