akolat logo

Sveicināti būvmateriālu interneta veikalā

adrese:

Rankas iela 7, Riga

talrunis:

29558567

e-pasts:

akolat@akolat.lv

akolat.lv

facebook akolattwitter akolat

Apdares materiāli

Apkurei

Bloki, Ķieģeļi

Durvis

Dažādas preces

Koksnes plātnes

Mājai un dārzam

Pamati un grīdas

Jumta logi

Jumta materiāli

Sausie maisijumi

Siltumizolācija

Stiprinājumi

Nožogojumu sistēmas

Santehnika

Ventilācija

Darba laiki:

P. 9.00 - 17.00

O. 9.00 - 17.00

T. 9.00 - 17.00

C. 9.00 - 17.00

P. 9.00 - 17.00

S. 11.00 - 14.00

Sv. -

Nanotehnoloģijas
nanotehnoloģijas

Nosaukums
Apraksts
Priekšrocības
Attēls

NANO Pārklājums brillēm

NANO pārklājums brillēm ir briļļu kopšanas līdzeklis, kas sevī apvieno trīs produktus

1) tīrīšanas līdzekli

2) aizsargā briļļu lēcas pret aizsvīšanu

3) nodrošina putekļu atgrūšanas efektu

Līdzeklis piemērots briļļu stiklu, motociklistu ķiveru plastmasas sejsegu, slēpotāju briļļu, sportistu briļļu, zemūdens peldēšanas briļļu, kā arī saulesbriļļu kopšanai un tīrīšanai. Lietojams arī visu veidu objektīvu tīrīšanai un apstrādei. Īpašā nanotehnoloģiju bāze veido aizsargpārklājumu, kas novērš briļļu stiklu aizsvīšanu, atvieglo netīrumu, pirkstu nospiedumu un tauku traipu tīrīšanu, kā arī nodrošina putekļu atgrūšanas efektu.

• Novērš putekļu un netīrumu pielipšanu

• Neizraisa ozona slāņa iznīcināšanu

• Piemērots visu veidu brillēm

• Novērš stiklu aizsvīšanu

• Dabai draudzīgs produkts, kas bioloģiski sadalās

• Nekairina ādu, PH neitrāls

• Nav degošs

• Nesatur vasku un silikonu, šķīdinātājus, butilglikolu, amonjaku, metanolu, acetonu, benzīnu.

Nano pārklājums brillēm
 

NANO
Salvetes

Augstas kvalitātes salvetes, kas ideāli piemērotas dažādu virsmu apstrādei ar nanopārklājumiem (stikla, akmens, plastmasas u.c. virsmas)
Analogu NAV
NANO Salvetes
 

NANO
Sūklis

TEXO NANOsūklis lieliski tīra dažādas virsmas, neizmantojot nekādu sadzīves ķīmiju. Lietojot tā pamazām nodilst. TEXO NANOšvammīte notīra praktiski visu, pat problemātiskus traipus.

Lietošanas sfēras:

• Mašīna un motocikls

Tīra pielipušus netīrumus, notīra dekoratīvos elementus, riteņu diskus, gumijas pēdas, kā arī nikotīna un bitumena traipus.

• Virtuve

Tīra visas virsmas: nerūsējošā tērauda, sudraba, hroma, alumīnija, keramikas. Notīra vecus tējas un kafijas traipus.

• Māja un dārzs

Tīra plastmasas, koka, un metāla rāmjus, palodzes, stiklu, spoguļus, slēdžus, dārza mēbeles, flīzes virtuvē un vannas istabā, ādas mēbeles, baterijas, žalūzijas, slēģus, rullējamos slēģus, sporta apavus. Atsvaidzina nodzeltējušu un pelēcīgi kļuvušu plastmasu, satumsušu metālu, švīkas un traipus uz sienām un grīdām, grafiti.

• Birojs

Tīra spiedogu un zīmogu krāsu, ūdensdrošo marķējumu, zīmuli, attīra nodzeltējušus galdus/ krēslus/ skapjus, datoru, telefonu, printeru plastmasas virsmas utt.

TEXO NANOsūklis viegli notīra:

Traipus un švīkas no sienām, fasādēm un grīdām, krāsu, tapešu līmes paliekas

Sūbējumu no metāla (piemēram, no sudraba)

Vecas košļājamās gumijas pēdas

Ūdensdrošu marķējumu, zīmogu/spiedogu krāsu, grafiti (ierobežoti), zīmuli

Gumijas nospiedumus

Sveķu traipus

NANO Sūklis
 

Stikla un keramikas plīts virsmu pārklājums

Mājsaimniecēm un pavāriem ir labi pazīstama problēma, kad uz plīts ir izlijis kāds šķidrums vai piekaltusi mērce. Nanopārklājums uz apstrādātās virsmas rada neredzamu aizsargkārtiņu, kas samazina netīrumu pielipšanu, tādēļ apstrādātās virsmas daudz mazāk nosmērējas un ir ievērojami vieglāk tīrāmas - tiek sasniegts optimāls „Easy-to-clean” efekts. Netīrumus, piedegušu ēdienu, utt. no plīts virsmas var notīrīt ar mitru salveti, neizmantojot sadzīves ķīmiju. Efekts saglabājas apmēram 6 mēnešus
NANO Stikla un keramikas plīts virsmu pārklājums
 

NANO Pārklājums koka un akmens virsmām

TEXO NANO pārklājums koka un akmens virsmai kavē koka virsmas bojāšanos, neļaujot uz tās veidoties sūnām un ķērpjiem – vienlaikus nodrošina gaisa caurlaidību, ilgstoši pasargājot virsmu no ūdens, eļļas, u.c netīrumiem. Netīrumus no virsmas var viegli noskalot ar ūdeni, nanopārklājums nesatur vasku, silikonu vai eļļu. Akmens virsmas, piem., kapakmeņi, apmales, plāksnes u.c ir īpaši bieži jākopj, jo uz tām mēdz augt sūnas un ķērpji, nanopārklājums palīdz novērst šo problēmu, papildus uz akmens virsmas nepieķeras netīrumi, dubļi, māli u.c, Apstrādātas akmens virsmas kopšanā ir pietiekami to noskalot ar tīru ūdeni, virsma ilgstoši paliek tīra, apstrādātās virsmas vairs nav nepieciešams apsegt. Jau pēc pirmās apstrādes akmens un koka virsmas iegūs noturīgu aizsargplēvi, ar impregnējošām īpašībām, kas tai ilgstoši piešķirs tīrību un aizsardzību pret vides ietekmi.
Nano pārklājums koka un akmens virsmām
 

NANO Auto stiklu apstrādes komplekts

TEXO NANO autostiklu apstrādes komplekts dod Jums iespēju apstrādāt savas automašīnas stiklus, ilgstoši saglabājot to tīrību un nodrošinot labu redzamību pat lietus un sniega laikā. Pārklājums, kas izveidojas pēc apstrādes, ir uz nanotehnoloģiju bāzes veidots pārklājējmateriāls. Tas rada aizsargkārtu un veicina ūdeņainu un eļļainu šķidrumu pilienveida notecēšanu no virsmas, kā arī atvieglo dubļu, kukaiņu, ledus un citāda veida netīrumu notīrīšanu no automašīnas stikla. Pārklājums ir izveidots tā, lai virsmai būtu pēc iespējas mazāks kontakts ar netīrumu daļiņām Tādejādi netīrumi ir viegli notīrāmi, neizmantojot ķīmiskos un beržamos līdzekļus. Ūdens un sniegpārslas ātri notek no vējstikla, neatstājot pēdas, turklāt, ātrumā no 80km/h vairs nav nepieciešami logu tīrītāji. Pielietojams automašīnu stiklu, spoguļu un lukturu kopšanā.

Komplektā ietilpst

• 1 sūklītis (Nr. 1)

• tīrīšanas līdzeklis (Nr. 2)

• nanopārklājums (Nr. 3)

• 2 pulēšanas salvetes (Nr. 4, Nr. 5)

Lietošanas pamācība

1. Pirms stikla apstrādes tas rūpīgi jānotīra – virsmai jābūt tīrai, sausai un netaukainai

2. Pārslaucīt stiklu ar sūklīti (Nr. 1)

3. Uzsmidzināt tīrīšanas līdzekli (Nr. 2) un ar pulēšanas salveti (Nr. 4) iestrādāt virsmā

4. Uzklāt nanopārklājumu (Nr. 3) un ar salveti (Nr. 5) nopulēt virsmu

5. Lai nostiprinātu efektu, ļaut stiklam pilnībā nožūt, nesaskaroties ar ūdeni vai ķīmiskiem līdzekļiem! Nepieskarties virsmai! Maksimālais efekts tiek sasniegts 24 stundas pēc apstrādes!

• Izturība līdz pat vienam gadam jeb apm. 20 000 km;

• Drošība, pateicoties labākai ūdens notecēšanai;

• Saglabā efektu arī pēc mazgāšanas automazgātavā un tvaika staru tīrītājiem;

• Ievērojami labāka redzamība, mazāka acu žilbšana naktī;

• Samazina logu tīrāmā līdzekļa pielietojumu un logu tīrītāju nodilumu;

• Braukšanas ātrumā sākot no 80km/h, logu tīrītāji kļūst gandrīz vai nevajadzīgi;

• Lietus, sniegs un netīrumi vienkārši nopil no virsmas braukšanas izraisītā vēja iedarbības rezultātā.

NANO Autostiklu apstrādes komplekts
 

NANO pretaizsvīšanas pārklājums stiklam

NANO pretaizsvīšanas pārklājums stiklam ir paredzēts gan automašīnas logu, gan vannas istabas spoguļu, dušas kabīņu u.c. apstrādei pret aizsvīšanu. Pretaizsvīšanas pārklājums nodrošina ne tikai pretaizsvīšanas un antistatisku iedarbību – apstrādātās virsmas lēnāk notraipās un ir arī daudz vieglāk tīrāmas. Izmantojams automašīnu, mājas, vannasistabas u.c. stiklu apstrādei.

1. Pirms virsmas apstrādes tā rūpīgi jāattīra un jānosusina

2. Pirms lietošanas līdzekli rūpīgi saskalot

3. Nano pārklājumu uzklāt normālā temperatūrā un mitruma līmenī, izmantojot kokvilnas drānu, kas samērcēta līdzeklī

4. Nepieskarieties apstrādātajai virsmai un tuvāko 30 minūšu laikā nelietot ķīmiskus tīrīšanas līdzekļus. Ļaut virsmai nožūt.

5. Virsmai jāļauj nožūt normālā temperatūrā un normālā mitruma līmenī ātrākais 15 minūšu laikā.

Svarīgi

Nelietot temperatūrā zemākā par +5 un augstākā par +25ºC. Lietošanās laikā sargāt no tiešiem saules stariem! Nelietot virsmām, kas apstrādātas ar pulēšanas līdzekļiem, kas satur vasku, silikonu, teflonu. Pirms apstrādes virsmai jābūt tīrai, sausai un netaukainai.

Rekomendējam

Izmantot labi vēdināmās telpās! Neuzglabāt karstu (sakarstošu) priekšmetu tuvumā. Piesardzība

Pēc produkta lietošanas rūpīgi nomazgāt rokas ar ziepēm! Nepieļaut produkta iekļūšanu acīs! Ja produkts iekļūst acīs, izskalot tās ir lielu daudzumu ūdens!

• Derīgs visu veidu stiklam

• Efektīvi novērš aizsvīšanu

Nano pārklājums pret stikla aizsvīšanu]
 

NANO Salvešu komplekts automašīnas kopšanai

Salvešu komplekts pielietojams automašīnu stiklu kopšanā. Komplektā pieejamās salvetes paredzētas, lai apstrādātu 1 – 1,5 m2 lielu platību (vieglās automašīnas priekšējo stiklu). Šis automašīnu stiklu pārklājums der jebkuru automašīnu stikliem un izmantojams, lai nanopārklājumu uzklātu gan vējstikliem, gan sānstikliem, gan aizmugurējiem stikliem.

Vējstikli:

Lietus, sniegs un netīrumi vienkārši nopil no virsmas braukšanas izraisītā vēja iedarbības rezultātā, turklāt, ātrumā sākot no 80km/h, logu tīrītāji kļūst gandrīz vai nevajadzīgi. Uzlabojas drošība uz ceļa, pateicoties labākai ūdens notecēšanai, turklāt redzamība naktī ir daudz labāka un pretī braucošās mašīnas mazāk apžilbina acis.

Sānstikli:

Pretī braucošo automobiļu uz sānstikliem uzšļakstinātais lietus, sniegs un netīrumi vairs nesamazina redzamību. Skatiens sāna spogulī ir skaidrāks.

Aizmugurējie stikli:

Tieši sliktos laika apstākļus rodas problēma, kad skatiens caur aizmugurējo stiklu ir apgrūtinošs netīrumu un sniega dēļ. Mūsu nano automašīnu stiklu pārklājums arī šajā gadījumā ievērojami uzlabo drošību satiksmē, jo netīrumu, sniega un lietus pilienu pieķeršanās tiek ievērojami traucēta.

Visi smago automašīnu stikli !

Arī smagajām automašīnām mūsu pārklājums ir optimāls risinājums. Smagās automašīnas vējstiklam ir ievērojami augstāka gaisa pretestība, tādejādi, jau sākot ar braukšanas ātrumu no 60 km/h, tiek izbaudītas nanopārklājuma priekšrocības. Arī jaunu logu tīrītāju slotiņu izmaksas tiek samazinātas, jo to pielietojums krītas apmēram par 50%. Samazinās tīrāmā līdzekļa pielietojums.

Lietošanas pamācība:

Lai nodrošinātu nano pārklājuma efektu, apstrādāt stiklu ar visām 3 salvetēm. Pirms stikla apstrādes ar nano salvetēm, rūpīgi attīrīt stiklu no kukaiņu atstātiem traipiem, taukiem un citiem netīrumiem.

1. Rūpīgi nopulēt stiklu ar attīrošo salveti (salvete Nr. 1). Stiklu ar rokām neaiztikt. Pagaidīt 2 – 3 minūtes, līdz stikls pilnībā nožūst.

2. Vienmērīgi ar vertikālām kustībām uzklāt nanopārklājumu, izmantojot salveti Nr. 2. Salvete darba gaitā jāatloka. Gaidīt 3 – 6 minūtes, kamēr virsma nožūst.

3. Nopulēt virsmu ar salveti Nr. 3.

4. Lai nostiprinātu iegūto efektu, jāļauj stiklam pilnībā nožūt. Nepieskarties stiklam un tuvāko 30 minūšu laikā nelietot ķīmiskus līdzekļus (maksimālā efekta sasniegšanai – 24 stundas).

NANO Salvetes auto stiklu kopšanai
 

NANO pretaizsvīšanas pārklājums plastmasas virsmām

NANO pretaizsvīšanas pārklājums plastmasas virsmām (visu veidu plastmasām - slēpotāju, snovbordistu, motociklistu u.c. brillēm/ķiverēm, peldēšanas/zemūdens peldēšanas brillēm, citiem plastmasas izstrādājumiem, piem., dušas kabīnēm). Līdzeklim piemīt pret aizsvīšanas un antistatisks efekts.

TEXO NANO pretaizsvīšanas pārklājums plastmasai ir uz nanotehnoloģiju bāzes radīts līdzeklis, kas novērš plastmasas virsmu aizsvīšanu. Ar šo līdzekli apstrādātas motociklistu brilles, ķiveru plastmasas sejsegi, slēpotāju brilles samazinās negadījumu risku, jo caurspīdīgā plastmasa neaizsvīdīs. Lietojams arī logiem dzīvojamos furgonos/piekabēs, dažāda veida plastmasas stikliem, motociklu vējstikliem.

• Derīgs visu veidu plastmasām

• Efektīvi novērš aizsvīšanu

Nano pārklājums pret aizsvīšanu plastmasai
 

NANO tekstilmateriālu pārklājums

TEXO NANO tekstilmateriālu pārklājums ir uz ūdens bāzes veidots un Jūsu ādai pilnīgi nekaitīgs produkts, kas pārklāj auduma šķiedras ar neredzamu, ļoti plānu aizsargplēves kārtu, kas pasargā virsmu no dažādiem traipiem, netīrumiem un ūdens. Lietojams gan vilnas, gan kokvilnas, zīda un sintētikas apģērbiem, izturīgs pret ķīmisko tīrīšanu un gludināšanu. Apstrāde nekādi neietekmē apģērba ārējo izskatu, gaisa caurlaidību, krāsu vai faktūru. Apstrādātais izstrādājums saglabā savas īpašības, mazgājot līdz 40° C. Izmantojams arī auto¬mašīnu sēdekļu, apavu, saulessargu un citu izstrādājumu apstrādei.

Tīrot apstrādātās virsmas, nav nepieciešami „agresīvi” tīrītāji, jo netīrumi pie virsmām nepielīp. Var izmanot maigu tīrīšanas līdzekli.

NANO Tekstilmateriālu pārklājums
 

NANO logu stiklu pārklājums

NANO logu stiklu pārklājums aizsargā ārējās stikla un plastmasas virsmas no netīrumiem, rada labāku gaismas caurlaidību, jo nepieļauj kondensāta un netīrumu nosēšanos uz stikla. Pārklājums uz stikla veido ārkārtīgi plānu (tikai daži nanometri) plēvīti, kas nodrošina to, ka pat stipri netīrumi no loga stikla ir nomazgājami ar ūdeni, neizmantojot ķīmiskos tīrīšanas līdzekļus. Pārklājuma efekts saglabājas 1 – 3 gadus, ir pilnīgi neredzams, ideāli piemērots ne tikai Jūsu mājokļa logu kopšanai, bet arī siltumnīcām, ziemas dārziem, vitrīnām un stikliem, kuru mazgāšana ir apgrūtinoša (augstceltnes, lielas stikla virsmas utt.).

• Derīgs visu veidu stiklam

• Efektīvi novērš netīrumu pielipšanu

• Pašatīrīšanās efekts

NANO Logu stiklu pārklājums
 

NANO multiputas

Antibakteriālas multiputas ir tīrošs un nanoformējošs līdzeklis, kas izstrādāts uz mūsdienīgās nanotehnoloģijas bāzes. Ilgstoši pasargā apstrādātās virsmas no ūdens, netīrumiem, taukiem un pirkstu nospiedumiem. Putām piemīt putekļu un netīrumu atgrūšanas īpašība, kā arī antibakteriāla iedarbība. Lietot – metāla virsmām, lakotām un krāsotām virsmām, stiklam, spoguļiem. Antibakteriālajām multiputām piemīt patīkama citronu smarža.

 

TEXO NANO multiputas varat izmantot, lai tīrītu:

• Auto laku un riteņu diskus

Izmatojot mūsu multiputas, ir iespēja ietaupīt gan laiku, gan naudu, jo vairs nav nepieciešamības braukt uz automazgātavu! Ar TEXO NANO multiputām varēsiet vienlaicīgi gan notīrīt, gan iekonservēt laku ar aizsargājošās nanoplēves palīdzību. Un nākotnē mašīnas mazgāšanai pietiks ar sūkli un ūdeni. Ideāls līdzeklis automazgātavām.

• Motociklus

Ja apstrādā motociklu ar antibakteriālajām multiputām, kļūst acīmredzams, ka ne tikai hromētās detaļas, bet arī plastmasas daļas ieguvušas aizsargājošo nanopārklājumu. Pat riteņu diskus un motociklista ķiveri var pilnībā apstrādāt ar mūsu multi-putu palīdzību. To spīdums tiks atjaunots un saglabāsies vairākus mēnešus.

• Instrumenti, rezerves daļas un agregāti

Apstrādājot jebkurus instrumentus, rezerves daļas un agregātus, tie uz ilgu laiku ideāli reaģē uz netīrumiem un taukiem – to virsma iegūst ūdens atgrūšanas īpašības un tagad tos tīrīt ir pavisam viegli. Ideāls līdzeklis darbnīcām un industriāliem uzņēmumiem.

• Velkmes skapji un krāsnis

Vieni no visgrūtāk notīrāmajiem traipiem virtuvē ir tauku un eļļas traipi uz velkmes skapjiem un krāsnīm. Multiputas ne tikai tīra, bet arī konservē. Visas virsmas sāk atgrūst netīrumus un ūdeni - pat veciem velkmes skapjiem un krāsnīm atjaunojas sākotnējais spīdums. Ideāls līdzeklis kafejnīcām, restorāniem utt.

• Mūzikas instrumenti

Ar multiputu palīdzību Jūs varēsiet saglabāt sava mūzikas instrumenta mirdzumu neatkarīgi no tā, no kā tas izgatavots – no nerūsējoša tērauda vai no pulēta koka. Ideāls līdzeklis mūziķu ansambļiem un mūzikas instrumentu veikaliem.

• Alumīnija vai plastmasas logu rāmji

Logu rāmju mazgāšana bieži ir daudz darbietilpīgāka nekā pašu logu mazgāšana. Apstrādāts ar multiputām, loga rāmis būs iekonservēts, kā arī iegūs jaunas īpašības – atgrūdīs netīrumus un ūdeni. Nanoputas var uzklāt uz rāmja gan no ārpuses, gan arī no iekšpuses. Rāmja dabīgais spīdums tiks atjaunots un saglabāts. Ideāls līdzeklis tādu biroja ēku, autosalonu tīrīšanai, kam ir lieli logi, arī logu ražotājiem.

• Spoguļi

Apstrādāts ar multiputām, spogulis uz ilgu laiku iegūs ūdens un tauku atgrūšanas īpašības, kā arī kļūs daudz vieglāk tīrāms – pietiks to noslaucīt ar mitru lupatu un nospodrināt sausu. Ideāls līdzeklis viesnīcām, veikaliem, restorāniem un frizētavām.

• Citas lietošanas sfēras

Velosipēdi, virtuves ierīces un iekārtas, pulēts koks, pastkastītes, durvju bloki, automašīnu konsoles, akrils, gluda āda (apavi un virsjakas), laivas (plastmasas un metāla), utt.

Lietošanas pamācība

1. Pirms lietošanas flakonu sakratīt

2. Virsmām, kuras vēlaties apstrādāt, jābūt tīrām un netaukainām

3. No 10 cm attāluma uzpūst virsmai nelielu daudzumu putu

4. Nopulēt virsmu ar neplūksnainu drānu vai salveti

5. Apmēram 30 minūtes nepieļaut apstrādātās virsmas saskari ar ūdeni. „Easy – to Clean” efekts parādīsies apmēram 30 minūtes pēc virsmas apstrādes.

6. Efektam mazinoties, var veikt atkārtotu apstrādi.

Apstrādāto virsmu tīrīšana

Tīrot apstrādātās virsmas, nav nepieciešami „agresīvi” tīrītāji, jo netīrumi pie virsmām nepielīp. Var izmanot maigu tīrīšanas līdzekli.

NANO Multiputas