Vārds

e-pasts

Tālrunis

Jautājums/Komentārs

Ravak duškabīnes - dušas stūri

Duškabīnes - Brilliant

Brilliant dušas kabīņu un durvju sērija atšķiras ar savu lielisko dizainu. Tā izstrādāta slavenā dizainera Krištofa Nosala darbnīcās, kur tā kā īsts briljants pakāpeniski tika „noslīpēta” līdz pilnībai.

ravak duškabīnes dušas stūrīši BRILLIANT

Duškabīnes - Smartline

Sērijas SmartLine bezrāmju dušas kabīnes un durvis ir radītas Design Nosal studijā. Minimālisma dizainu akcentē hromētās metāla viras, turētāji un stikla vitrāžas.

ravak duškabīnes dušas stūrīši SMARTLINE

Duškabīnes - Chrome

Chrome bezrāmju dušas stūrīšos tiek izmantotas rotējošās kolonnas, nomainot eņģes un nodrošinot produkta izturību, atverot durvis gan uz stūrīša iekšpusi, gan ārpusi.

ravak duškabīnes dušas stūrīši CHROME

Duškabīnes - Rapier

Sērijas Rapier dušas kabīnes un dušas durvis ieinteresēs Jūs ar savu neatkārtojamo dizainu un masīvajiem profiliem.

ravak duškabīnes dušas stūrīši RAPIER

Duškabīnes - Pivot

Mazāk metāla profilu un maksimāli daudz caurspīdīga stikla – tas ir sērijas Pivot dušas kabīņu un dušas durvju vieglais dizains, kas neslēpj jūsu vannas istabas sienu apdari.

ravak duškabīnes dušas stūrīši PIVOT

Duškabīnes - Blix

Sērijas Blix dušas kabīnes un durvis atšķiras ar savu vieglo dizainu, ko nodrošina drošs caurspīdīgs stikls, kas nostiprināts alumīnija profilu vadotnēs. Visu šīs sērijas izstrādājumu bīdāmās durvis vannas istabā ietaupa vietu.

ravak duškabīnes dušas stūrīši BLIX

Duškabīnes - Walk-In

Dušas sienas Walk-In sevī apvieno dušas telpas vienkāršību un izsmalcinātību, tās tiek uzstādītas gan atsevišķi, gan arī kopā ar citām Walk- In sienām.

ravak duškabīnes dušas stūrīši WALK-IN

Duškabīnes - Supernova

Supernova – tā ir pati populārākā dušas kabīņu un durvju sērija. Piemērota ne tikai mājām, bet arī sabiedriskajām vietām, piemēram, slimnīcām, viesnīcām, dienesta viesnīcām.

ravak duškabīnes dušas stūrīši SUPERNOVA