Vārds

e-pasts

Tālrunis

Jautājums/Komentārs

Ravak duškabīnes, dušas stūri - Walk-In

Dušas sienas Walk-In sevī apvieno dušas telpas vienkāršību un izsmalcinātību, tās tiek uzstādītas gan atsevišķi, gan arī kopā ar citām Walk- In sienām. Tās sastāv no droša stikla, kura biezums ir 8 mm, tās var tik uzstādītas pie sienas, izmantojot uzstādīšanas profilu, kā arī gar sienu uz balsteņiem. Walk- In dušas siena lieliski saderas ar dušas izvadkanāliem vai arī ar RAVAK dušas paliktņiem (Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome).

Walk-In duškabīne

duškabīne ravak Walk-In

Lai atvieglotu dušas telpas izvēli, mēs piedāvājam trīs variantus:

Wall – viena vienlaidu siena ar brīvu ieeju,

Corner – divas vienlaidu sienas ar pieeju no vienas puses,

Free – viena vienlaidu siena ar pieeju no abām pusēm.

Pateicoties moduļu sistēmai, Jūs varat izveidot kvadrātveida un taisnstūrveida formas un izmēru dušas stūrīti, kā to izveidot nestandarta vietā ar slīpiem griestiem.

duškabīne ravak Walk-In duškabīne ravak Walk-In duškabīne ravak Walk-In duškabīne ravak Walk-In duškabīne ravak Walk-In duškabīne ravak Walk-In duškabīne ravak Walk-In duškabīne ravak Walk-In duškabīne ravak Walk-In duškabīne ravak Walk-In duškabīne ravak Walk-In duškabīne ravak Walk-In duškabīne ravak Walk-In duškabīne ravak Walk-In duškabīne ravak Walk-In duškabīne ravak Walk-In duškabīne ravak Walk-In