Vārds

e-pasts

Tālrunis

Jautājums/Komentārs

Ravak izlietnes

Lietais marmors – tas ir mūžīgs materiāls, kas atšķirībā no keramikas ļauj izveidot daudzveidīgas formas. Lieto vannas istabas izlietņu priekšrocība ir ideāli taisnas malas un gludas virsmas. Nobeiguma virsmas slānis sastāv no krāsotiem sveķiem, kas lieto marmoru aizsargā pret nodilšanu un skrāpējumiem un pret bieži izmantojamo kosmētikas un higiēnas līdzekļu iedarbību. RAVAK vannas istabas izlietnes rūpējas par to, lai jums vienmēr būtu pietiekami daudz vietas nepieciešamajām lietām. Vēl vairāk - to oriģinālās formas ļaus izmantot katru jūsu vannas istabas centimetru, piemēram, izvietot zem tās veļas mašīnu (izlietne Praktik).

Izlietnes - BathGallery

Lietā marmora izlietne BathGallery ir modernākā RAVAK koncepcijas BathGallery, ko radīja čehu dizaineris Kryštof Nosál, sastāvdaļa.

ravak izlietnes BathGallery

Izlietnes - 10°

Piedāvājam divu dažādu formu izlietnes. Stūra izlietnes, dizaina pamats – dizainera Kryštof Nosál ideja pagriezt mazgāšanās vietu desmit grādu leņķī virzienā uz vannas istabas telpu.

ravak izlietnes 10°

Izlietnes - CHROME

Iepilpīgi. Ieapaļās formas nodrošina komfortablu lietošanu. Vienkāršs un stilīgs dizains. Modeļu daudzveidība.

ravak izlietnes CHROME

Izlietnes - EVOLUTION

Vannas istabas izlietne un mēbeles Evolution izstrādātas studijā Nosal Design. Ar savām oriģinālajām formām tās lieliski papildina vannu Evolution.

ravak duškabīnes dušas stūrīši RAPIER

Izlietnes - ROSA

Vannas istabas Rosa izlietnes tika radītas čehu dizainera Krištofa Nosala dizaina studijā, tās lieliski harmonē ar Rosa vannām.

ravak izlietnes ROAS

Izlietnes - CLASSIC

Vannas istabas izlietnes Classic parādījās, pateicoties čehu dizainerim Krištofam Nosalam, un ideāli saskaņojas ar vannām Classic.

ravak izlietnes CLASSIC

Izlietnes - PRAKTIK

Vannas istabas izlietnes Praktik parādījās, pateicoties čehu dizainerim Krištofam Nosalam, un tās ideāli saskaņojas ar vannām Praktik.

ravak izlietnes PRAKTIK

Izlietnes - AVOCADO

Studijas Nosal Design izstrādātās vannas istabas izlietnes Avocado pēc savām formām ideāli saskaņojas ar vannu Avocado, tādejādi veidojot skaistu un harmonisku vienību.

ravak izlietnes AVOCADO

Izlietnes - BeHappy

Vannas istabas izlietne BeHappy kombinācijā ar tāda paša nosaukuma vannu radīta speciāli mazām vannas istabām. Tās izvietojums virs vannas ir unikāls vietas ekonomijas risinājums.

ravak izlietnes BeHappy

Izlietnes - UNITY

Vannas istabas izlietnes Unity ir vienkārši universālas. Tās aizpildīs visu vajadzīgo platību un radīs pietiekami daudz vietas citām lietām.

ravak izlietnes UNITY