Vārds

e-pasts

Tālrunis

Jautājums/Komentārs

Ravak izlietņu kolekcija ROSA

Vannas istabas Rosa izlietnes tika radītas čehu dizainera Krištofa Nosala dizaina studijā, tās lieliski harmonē ar Rosa vannām. Izmantojot no lietā marmora (lietais dolomīta un sveķu maisījums) izgatavotās vannas istabas izlietnes Rosa, jums būs pietiekami daudz vietas, lai mazgātos un glabātu lietas. Atkarībā no prasībām un jūsu vannas istabas izvietojuma varat izvēlēties izlietni ar praktisku dvieļu turētāju zem izlietnes augšējās malas vai izlietni ar izlietnes skapīti. Vannas istabas izlietne Rosa ir pieejama ar 35 mm caurumu jaucējkrānam, papildus var pasūtīt noteci un RAVAK izlietnes sifonu.

Izlietne Rosa

izlietne ravak rosa izlietnes ravak rosa izmēri
ravak vannas koncepcija

Vismazākā, Rosa sērijas, lieta marmora izlietne. Garums: 56 cm, L/R variants. Paredzēta maza izmēra vannas istabām. Virsma lietām un praktisks dvieļu turētājs. Tiek piegādāts ar 35 mm atvērumu jaucējkrānam. Lai pilnveidotu vannas istabas dizaina risinājumu, rekomendējam izlietni kombinēt ar pārējiem Rosa koncepcijas izstrādājumiem (skapīti zem izlietnes SDU Rosa, jaucējkrānu Rosa, spoguli M 560), kā arī ar citām vannas istabas mēbelēm un RAVAK aksesuāriem.

 1. Duškabīnes nosaukums / izmērs
 • Izlietne Rosa Left
 • Izlietne Rosa Right
 1. Cena
 • 206.10 eur
 • 206.10 eur
izlietne ravak rosa

Izlietne Rosa Comfort N

izlietne ravak comfort n izlietnes ravak rosa comfort n izmēri
ravak vannas koncepcija

Rosa sērijas lietā marmora izlietne, kas paredzēta uzstādīšanai kopā ar mēbelēm. Garums 78 cm, L/R variants. Plaša vieta uzglabāšanai, tiek piegādāts ar 35 - mm atveri jaucējkrānam. Dizaina risinājuma pilnīgošanai, rekomendējam vannas istabas mazgātni kombinācijā ar citiem Rosa koncepcijas produktiem (skapīti zem mazgātņa SDU Rosa Comfort, jaucējkrānu Rosa, spoguli M 780) un citām vannas istabas mēbēlem un RAVAK aksesuāriem.

 1. Duškabīnes nosaukums / izmērs
 • Izlietne Rosa Comfort N/L
 • Izlietne Rosa Comfort N/R
 1. Cena
 • 206.10 eur
 • 206.10 eur