Vārds

e-pasts

Tālrunis

Jautājums/Komentārs

Ravak maisītāji ( jaucējkrāni )

Šobrīd vārds „dizains“ tiek pieminēts it visur. Galvenās RAVAK prasības dizainam – tas ir izstrādājuma noderīgums ikdienas dzīvē, tā funkcionalitāte un ilgmūžība. Katrs ražošanas procesa posms ir pārdomāts. Jaucējkrāna korpuss izgatavots no augstas kvalitātes misiņa, ražošanas procesā tas rūpīgi tiek apstrādāts un pārklāts ar pietiekamu biezu hroma kārtu. Praksē pārbaudītie ergonomiskie rokturi nodrošina patīkamu un vieglu jaucējkrāna lietošanu. Keramikas kārtridžu darbības augstā kvalitāte tiek pārbaudīta tos testējot, veicot vairāk nekā 700.000 kustību, tādēļ tiem mēs piešķiram 5 gadu garantiju. Uz aeratora, kas sastāv no vairākiem plastikāta sietiņiem, praktiski neveidojas kaļķakmens. RAVAK jaucējkrāni ir droši veselībai, viegli uzstādāmi uz armētajām savienojumu šļūtenēm, kas atbilst visstingrākajām dzeramā ūdens prasībām.

Maisītāji - 10°

Tie ir maisītāji, kuri nepārstās iepriecināt Jūs. Ūdens maisītāji 10° ir neatņemama jaunākās RAVAK vannas istabas koncepcijas 10° sastāvdaļa – izskatās, ka tā liecas Jūsu roku virzienā.

ravak maisītāji 10°

Maisītāji - CHROME

Patiesi pilnīgs un jauns Chrome jaucējkrānu asortiments, Chrome koncepcijas mūsdienīgā dizainā ar ovālām formām. Liela jaucējkrānu daudzveidība (vannām, mazgātņiem, bidē, dušas stūrīšiem utt.).

ravak maisītāji Chrome

Maisītāji - GRĪDAS

Maisītāji ( jaucējkrāni ), kas paredzēti gadijumos, kad vanna novietota istabas vidū.

ravak maisītāji Grīdas

Maisītāji-TERMOSTATISKIE

Termostats – speciāls jaucējkrāns, kas uztur pastāvīgu tekošās ūdens plūsmas temperatūru.

ravak termostatiskie maisītāji, jaucējkrāni

Maisītāji - NEO

Jaucējkrāns Neo apvieno eleganci un masīvumu – tas lieliski papildinās citu jūsu izvēlēto vannas istabas aprīkojumu.

ravak maisītāji NEO

Maisītāji - ROSA

Kuram gan nepatīk skaistas lietas. Patiess skaistums nāk no dabas – graciozas plūdlīnijas, noapaļotas malas un harmoniskas proporcijas.

ravak maisītāji ROSA

Maisītāji - SUZAN

Ir pieejami trīs dažādi vannas istabas izlietnēm paredzēti jaucējkrāni ar jau iebūvētām savienojumu šļūtenēm: bez noteces atveres, ar noteces atveri vai ar pagriežamu izteku bez noteces atveres.

ravak maisītāji SUZAN

Maisītāji - VIRTUVEI

Maisītāju ( jaucējkrānu ) kolekcija, kas paredzēta uzstādīšanai kombinācijā ar virtuves izlietnēm.

ravak maisītāji virtuves izlietnēm

DUŠAS DUBULTIE

Tiem, kam patīk relaksēties dušā un izbaudīt lietus efektu neatkarīgi no laika apstākļiem.

ravak dušas dubultie maisītāji