Vārds

e-pasts

Tālrunis

Jautājums/Komentārs

Ravak santehnika, duškabīnes, vannas, izlietnes

ravak santehnika

Skaistu vannas istabu vēlas katrs, taču jāapmierina arī citas Jūsu prasības. RAVAK koncepcijas un citi izstrādājumi Jums nodrošinās visu, kas nepieciešams, lai ērti vannotos vai mazgātos dušā.
Kāpēc RAVAK? Jo uz mūsu produktiem varat paļauties!
RAVAK ir Čehijas uzņēmums, kas nodibināts 1991. gadā. Sākot ar duškabīņu ražošanu, laika gaitā tas kļuva par vienu no lielākajiem vannas istabu aprīkojuma ražotājiem Centrāleiropā un Austrumeiropā. Mēs projektējam un ražojam vannas istabas aprīkojumu vairāk nekā 20 gadus. Mūsu risinājumus lielākoties ietekmē praktiskā pieredze. Reputācija mums ir vissvarīgākā. Mēs izmantojam tikai kvalitatīvus materiālus un piedāvājam garantiju līdz pat 10 gadiem. Iegādājoties RAVAK produktus, Jums neradīsies šaubas par vannu izturību, duškabīņu hermētiskumu, nevainojamu duškabīņu durvju vēršanu. Mūsu klienti ir arī mūsu partneri, un mēs vienmēr esam gatavi tiem palīdzēt. Piedāvājam profesionālu produktu montāžu un klientu apkalpošanu.

Ravak koncepcija 10º

Čehu dizainera Kryštof Nosál vannas istabas koncepcija balstīta uz vienkāršu ideju – pagriezt vai izvērst koncepcijas elementus 10° leņķī. Vanna, izlietnes un ūdens maisītāji rada ne tikai neparastu iespaidu, bet arī ir ļoti praktiski.

ravak praktik vannasistabas dizains

Ravak koncepcija Chrome

Gūstiet neaizmirstamas izjūtas, pateicoties jaunajai koncepcijai vannas istabā, kas ir līderis Čehijas tirgū. Kolekcijas vienojošais elements ir laidenas līnijas, kas apvienojas vienā harmoniskā koncepcijā, domāta mazām un lielām vannas istabām

ravak Chrome vannasistabas dizains

Ravak koncepcija BathGallery

Izlietne, vanna un aksesuāri BathGallery piecās spilgtās krāsās rada minimālisma harmoniju, kurā katram elementam ir sava noteikta vieta, un visi kopā tie veido estētisku kompozīciju.

ravak BathGallery vannasistabas dizains

Ravak koncepcija Evolution

Koncepcija Evolution ir īpaša ar tās harmonisko dizainu. Vanna Evolution izceļas ar oriģinālo noapaļoto formu dizainu. Ideāla vannas iekšējā platība elipses formā sniegs aizsargātības un miera sajūtu.

ravak Evolution vannasistabas dizains

Ravak koncepcija Rosa

Koncepcija Rosa ir piemērota jebkurai vannas istabai. Asimetriskā vanna paredzēta visdažādākajiem vannas istabu modeļiem. Dizaina ziņā saskaņotas vannas istabas izlietnes un mēbeles, jaucējkrānus Rosa, nepieciešamības gadījumā arī rokturus un galvas balstus.

ravak Rosa vannasistabas dizains

Ravak koncepcija Classic

Koncepcija Classic piedāvā vienu vannas istabas risinājumu ar klasisko vannu, kas, ņemot vērā tās platumu – 70 cm, ir ļoti ērta. Pirmajā vietā praktiskums un vieglas klasiskas līnijas.

ravak Classic vannasistabas dizains

Ravak koncepcija Avocado

Tas, ka jums ir vajadzīga vanna, kas ietaupa vietu, nebūt nenozīmē, ka jums ir jāpērk neērta vanna. Vanna Avocado, tāpat kā vannas istabas izlietne Avocado, atšķiras ar ekonomiskiem ārējiem izmēriem un unikālu dizainu.

ravak Avocado vannasistabas dizains

Ravak koncepcija BeHappy

Koncepcija BeHappy no platības viedokļa ir uzskatāma par visekonomiskāko risinājumu, lai varētu vannoties un dušoties pat vismazākajā vannas istabā.

ravak BeHappy vannasistabas dizains

Ravak koncepcija Praktik

Koncepcija Praktik bagātinās jūsu vannas istabu, nodrošinot plašas virsmas mantu glabāšanai gan uz vannas malām, gan arī uz izlietnes.

ravak Praktik vannasistabas dizains