Vārds

e-pasts

Tālrunis

Jautājums/Komentārs

Ravak vannas un vannu sieniņas - aizklāji

No bagātā akrila vannu piedāvājuma klāsta var izvēlēties asimetriskas, stūra vai taisnstūra vannas. Akrils (PMMA), ņemot vērā tā īpašības, ļauj izveidot praktiski jebkādas formas vannas. Lai panāktu maksimālu izturību, vannas tiek stiprinātas ar stiklplastītu (LA) vai poliuretāna putām (PU Plus). PU Plus vannas, pateicoties to unikālajai izturībai un lieliskajām skaņas un siltuma izolācijas īpašībām, ir piemērotas hidromašāžas sistēmas uzstādīšanai. Lai arī kādi nebūtu Jūsu vannas istabas izmēri (4 m2 vai 12 m2), RAVAK vienmēr atradīs, ko jums piedāvāt. Nelielai vannas istabai būs piemērota 120 cm gara vanna, kuru iespējams papildināt ar vannas sienu. Lielām vannas istabām piedāvājam lielas un formas ziņā oriģinālas vannas, kuru garums ir līdz 190 cm. Tās atšķiras ar lielu iekšējo platību un jebkurai vannas istabai piešķir oriģinālu un neatkārtojamu izskatu. Mūsu mērķis – nepārtraukti piedāvāt Jums kaut ko jaunu. Sadarbojoties ar vadošajiem dizaineriem, mēs esam ieguvuši unikālas formas, kas kalpos kā brīnišķīgi akcenti Jūsu vannas istabā. Unikālais un izsmalcinātais RAVAK dizains nepakļaujas laika ietekmei. RAVAK vannas un to paneļi ir pieejami speciālā baltā krāsā – snowwhite.

Ravak vannas - Asimetriskās

Asimetriskās stūra vannas ietaupa platību. Pateicoties to dažādajiem izmēriem, tās ir piemērotas gan mazām, gan lielām vannas istabām.

asimetriskās vannas ravak

Ravak vannas - Stūra

Stūra vannas – jebkuras vannas istabas dominējošais elements. Tās atšķiras pēc iekšējās platības un nodrošina komfortablu vannošanos un relaksāciju divatā.

stūra vannas ravak

Ravak vannas - Taisnstūra

Taisnstūra vannas ir iecienītākā izvēle klasiskai vannas istabai. To galvenā priekšrocība – to izmantošana telpā ir universāla.

taisnstūra vannas ravak

Brīvi stāvošas vannas

Izbaudi brīvību, ko sniedz Ravak brīvi stāvošās vannas

brīvi stāvošas vannas ravak