Mums ir nepieciešama dienasgaisma, piemēram, lai regulētu bioloģisko pulksteni, kam nepieciešama gaisma, lai mēs justos svaigi un atpūtušies no rīta, bet noguruši vakarā. Arī dienas laikā dienasgaisma ietekmē mūsu labsajūtu un noskaņojumu. Tā atstāj iespaidu arī uz cilvēka darbaspējām. Pētījumi Zviedrijā pierāda, ka mācību telpās bez logiem studentiem ir daudz grūtāk koncentrēties un darboties, nekā studentiem telpās ar labu dienasgaismu. Dienasgaisma iekštelpās ir saules gaismas, dabiskā apgaismojuma un atstarotās dienasgaismas apvienojums.

velux akcija

tālrunis konsultācijām - 29558567

velux jumta logu jaunā paaudze

Velux jumta logi !

Jauna paaudze !

Mazāks enerģijas patēriņš


Jaunās paaudzes Velux jumta logiem piemīt izcila energoefektivitāte.


Dienasgaisma un saules siltums ir bezmaksas enerģijas avoti, kas palīdz samazināt enerģijas patēriņu un rēķinus par apkuri.


Jaunās paaudzes Velux jumta logu inovācijas un tehnoloģijas kārtējo reizi apliecina jumta logu tirgus līdera statusu un augsto atbildības sajūtu par klienta labsajūtu. Turpmāk Velux jumta logiem būs šaurākas konstrukcijas un elegantāks dizains, lielāks stiklojuma laukums un vairāk gaismas, kā arī uzlabota siltumizolācija augstākam komfortam un mazākiem siltuma rēķiniem. Siltumizolācija ir uzlabota ar inovatīvo ThermoTehnology™. Dienasgaismas, svaiga gaisa un siltuma būs vairāk.

ThermoTehnology™ ir inovatīva siltumizolācijas tehnoloģija, kam piemīt izteikti augstas siltumizolācijas īpašības. Šī tehnoloģija palīdz samazināt siltuma zudumus un palielināt siltuma noturības efektivitāti.

 

 

Jaunas paaudzes jumta logi piedāvā labāku produktu programmu kā jebkad iepriekš:

 

1. Plašu produktu klāstu. Pieci pilnīgi jauni jumta logu modeļi.

2. Labāku dizainu. Moderns un elegants izskats.

3. Vairāk dienasgaismas. Iespēja baudīt vairāk dienasgaismas - ar līdz pat 10 % lielāku stiklojuma laukumu.

4. Energoefektivitāti. Patērē mazāk siltumenerģijas, pateicoties jaunajai tehnoloģijai ThermoTechnology™.

5. Ērtu iebūvēšanu. Vieglāka un ātrāka iebūvēšana.

 

Izstrādājot jaunas paaudzes jumta logus, VELUX mērķis bija radīt produktus ar izciliem energoefektivitātes rādītājiem. Un tas ir veiksmīgi izdevies! Vislabāk to raksturo jumta logu enerģijas līdzsvars. Enerģijas līdzsvars tiek aprēķināts kā no saules saņemtā siltuma daudzuma un zaudētā siltuma daudzuma starpība.