akolat logo

Sveicināti būvmateriālu interneta veikalā

adrese:

Rankas iela 7, Riga

talrunis:

29558567

e-pasts:

akolat@akolat.lv

akolat.lv

facebook akolattwitter akolat

Apdares materiāli

Apkurei

Bloki, Ķieģeļi

Durvis

Dažādas preces

Koksnes plātnes

Mājai un dārzam

Pamati un grīdas

Jumta logi

Jumta materiāli

Sausie maisijumi

Siltumizolācija

Stiprinājumi

Nožogojumu sistēmas

Santehnika

Ventilācija

Darba laiki:

P. 9.00 - 17.00

O. 9.00 - 17.00

T. 9.00 - 17.00

C. 9.00 - 17.00

P. 9.00 - 17.00

S. 11.00 - 14.00

Sv. -

Dūmvadi schiedel

Ventilācijas sistēmas

Ventilācija Schiedel

Raksturojums

Schiedel ventilācijas kanālu pamatu veido dobbloki, kuri tiek ražoti no noteiktas formas un izmēru vieglbetona. Tie tiek ražoti sērijveidā, un tiem ir standarta augstums 33 cm, šķērsgriezumi ir dažādi. Ārējās sienas biezums ir 4 cm. Liela dažādu variāciju izvēle - 1, 2, 3 vai 4 kanālu sistēmas.

Ventilācijas sistēmas ar dabisko ventilāciju un darbojas pēc termiskā cēlējspēka principa, tām ir viena liela priekšrocība - vienkārša konstrukciju montāža.

Schiedel ventilācijas sistēmas var pielietot sanitārajās telpās un virtuvēs, dzīvojamajās mājās līdz 8 stāvu augstumam.

Universāli, var tikt izmantoti visa veida gravitācijas ventilāciju sistēmu būvēšanai. Būvniecības atļauju izsniedza Varšavas Būvēšanas Tehnikas Institūts.

 

Raksturīgākās īpašības

 

  • -Liela skaņas izolācija
  • -Uguns izturība 60 min.
  • -Montāža ir viegla un ātra (3 bloki - 1tm)
  • -Liela iespējamo variāciju izvēle - 1, 2, 3 un 4 kanāli
  • -Aizņem maz vietas un ir pilnīgi bez trokšņa
Ventilācijas Schiedel piemērs
Ventilācijas Schiedel piemērs

Kāpņu sistēma

Vienģimenes mājām vai mājām ar nelielo stāvu skaitu tiek ieteikts ventilācijas kāpņu sistēma (A). Šajā gadījumā gaiss tiek ņemts no gaisa padeves atverēm.

Pilnā sistēma

Cits ēku iekšējo sanitāro telpu ventilēšanas veids ir gaisa padošanas un izvadīšanas kanālu sistēma. (B). Šajā sistēmā gaiss telpām tiek pievadīts pa horizontālajiem kanāliem pagrabā un vertikālajiem kanāliem.

Ventilēšanas sistēmu aprīkojuma elementi - revīzijas lūkas, ventilācijas restes ar un bez žalūzijas.
Ventilācijas bloki Schiedel
Ventilācija bez problēmām Jautājumi, kas saistīti ar gaisa pievadīšanu un izvadīšanu no dzīvojamajām telpām, iegūst arvien lielāku nozīmi, jo logu un durvju konstrukciju blīvums pastāvīgi tiek uzlabots. Nav šaubu, ka logu un durvju konstrukciju blīvuma kvalitātes pieaugums ir svarīgs tehniskais progress šo konstrukciju attīstībā. No otras puses, pie ļoti blīviem logiem un durvīm telpā netiek sasniegta vajadzīgā gaisa apmaiņas kārtība. Tādā gadījumā gaisa padeve telpās jānodrošina aratbilstošām ventilācijas sistēmām. Saskaņā ar mūsdienu celtniecības tehnikas prasībām ventilācijas kanāli gaisa izvadīšanai ir nepieciešami sanitārajās telpās bez logiem, virtuvēs un katlu telpās. Visu Schiedel ventilācijas kanālu pamatu veido dobbloki, kuri tiek ražoti no noteiktas formas un izmēru vieglbetona. Tie tiek ražoti sērijveidā, un tiem ir standarta augstums 33 cm, šķērsgriezumi ir dažādi. Ārējās sienas biezums ir 4 cm.Liela dažādu variāciju izvēle – viena, divu, trīs vai četru kanālu sistēmas. Izmantojot ventilāciju blokus, pievērsiet, lūdzu, uzmanību attiecīgajiem valsts priekšrakstiem, kā arī pieprasāmajam pretestības lielumam siltuma vadīšanai un būvkonstrukcijas ugunsizturībai.VENTILĀCIJAS KANĀLI sistēmām ar dabisko ventilāciju Ventilācijas sistēmas ar dabisko ventilāciju darbojas pēc termiskā cēlējspēka principa, un tām ir viena liela priekšrocība – vienkārša konstrukcijas montāža. Bloku montāža ir viegla un ātra (3 bloki – 1 tm), blokiem nav nepieciešams sacietēšanas laiks (kā monolītām konstrukcijām), nav nepieciešama papildus apdare, tie aizņem maz vietas un ir pilnīgi bez trokšņa. Termiskā cēlējspēka lielums ir atkarīgs no temperatūru starpības starp gaisa temperatūru ventilējamā telpā un āra gaisu. Schiedel ventilācijas sistēmas var pielietot sanitārajās telpās un virtuvēs dzīvojamajās mājās līdz 8 stāvu augstumam.
Sanitāro mezglu un virtuvju pieslēgšana bez problēmām.Kaitējuma neesamība būvkonstrukcijām. Sēnīšu pelējuma un higiēnas problēmu neesamība, pateicoties nelielajam mitrumam dzīvokļos.
Ventilācijas kanālu cenas