akolat logo

Sveicināti būvmateriālu interneta veikalā

adrese:

Dzirnavu iela 4

talrunis:

29558567

e-pasts:

akolat@akolat.lv

akolat.lv

facebook akolattwitter akolat

Apdares materiāli

Apkurei

Bloki, Ķieģeļi

Durvis

Dažādas preces

Koksnes plātnes

Mājai un dārzam

Pamati un grīdas

Jumta logi

Jumta materiāli

Sausie maisijumi

Siltumizolācija

Stiprinājumi

Nožogojumu sistēmas

Santehnika

Darba laiki:

P. 9.00 - 17.00

O. 9.00 - 17.00

T. 9.00 - 17.00

C. 9.00 - 17.00

P. 9.00 - 17.00

S. 11.00 - 14.00

Sv. -

Putu polietilēna atstarojošā izolācija

Nosaukums
Biezums
mm

Platums

mm

Garums

m

Cena

par m2

Attēls
PEPI REFLEKT
Laminēts no vienas puses ar Al folliju
2
1200
50
1.75 EUR
Atstarojoša siltumizolācija
PEPI REFLEKT PLUS
Laminēts noabām pusēm ar Al folliju
5
1200
50
3.00 EUR
Atstarojoša siltumizolācija
PEPI REFLEKT POLY
Laminēts no vienas puses ar met. PET plēvi
3
1200
50
1.75 EUR
Atstarojoša siltumizolācija
PEPI REFLEKT POLY
Laminēts no vienas puses ar metalizēlu PET plēvi
5
1200
50
2.08 EUR
Atstarojoša siltumizolācija
PEPI REFLEKT POLY
Laminēts no vienas puses ar metalizēlu PET plēvi
8
1200
50
2.70 EUR
Atstarojoša siltumizolācija
PEPI REFLEKT POLY
Laminēts no vienas puses ar metalizēlu PET plēvi
12
1200
50
3.33 EUR
Atstarojoša siltumizolācija
 
PEPI REFLEKT ADH
laminēts ar Al foliju no vienas un pašlīmējošu virsmu no otras puses
5
1200
50
4.11 EUR
Atstarojoša siltumizolācija
Pepi Reflekt ir atstarojošā siltuma izolācija, kas paredzēta sienu siltinašanai, grīdu siltināšanai, starpstāvu pārsegumu betona konstrukcijām, jumtu siltināšanai, pirts siltināšanai un t.t. Materiāli ražoti ar termosavienošanas metodi, tie ir homogēni.

Tehniskās īpašības

Atstarošanas koeficentrs - 96%
Darba temperatūra - -40grādiC ldz +100grādiC
Siltumvadītspējas koeficentrs - 0,037W/mK
Materiāla biezums – 2mm,3mm;5mm;8mm,12mm
Iepakojuma daudzums(rullī) - 60m2
Ruļļa platums - 1200mm

Minimāls biezums pie maksimāla siltumizolācijas efekta, laba skāņas izolācija, nerodas kondensāts, tam nav rasas punkta, ūdens necaurlaidīgs un neuzsūcošs, tātad arī nesasalstošs, nenosēžas un nenoveco, tātad ilgmūžīgs, veselībai nekaitīgs, neizraisa nekādas alerģijas , ekoloģiski nekaitīgs,nepievelk baktērijas, netīrumus, nesmaržo, arī grauzēji to neaiztiek, saglabā telpu siltu ziemā un vēsu vasarā.Pepi Reflekt materiāli ir vienkārši ieklājami, vajadzīgs ir tikai nazis un skavotājs.šuvju savienošanai izmanto alumīnija līmlentu.Pepi Reflekt materiālu nelielais biezums ļauj ietaupīt platību un samazināt būvkonstrukciju biezumu.Tas uzlabo skaņas izolāciju un palīdz Jums taupīt enerģiju.
PEPI REFLEKT PLUS 5mm siltuma pretestības salīdzinājums ar citiem materiāliem

Materiāls 

Siltuma vadītspēja λ (W/mK) 

 Ekvivalentā slāņa biezums deq (m) ar R=1,5 W/m2K

 Silikāta pilnķieģeļu mūris ar cementa - smilšu javu

 0,87

 1,3

 Kearamisko ķieģeļu (1300 kg/m3) mūris ar cementa - smilšu javu

 0,58

 0,87

 Keramzītbetona bloki

 0,21

 0,32

 Gāzbetons

 0,21

 0,32

 Minerālvate (pusmīkstā)

 0,04

 0,06

 Putu polistirols

 0,034

 0,05


 

Jumti, mansardi 

Karkasa būves, sienas

Pirtis 

Grīdas, siltās grīdas 

Auto

Apkures radiatoru ekrāni

Ventilācijas sistēmas, gaisa vadi

Betona pārsegi 

PEPI REFLEKT PLUS

V

 V

 V

 -

 V

 -

 V

 -

PEPI REFLEKT POLY

 -

 V

 V

 -

 V

    PEPI REFLEKT          

 -

 -

 -

 V

PEPI REFLEKT ADH

 -

 -

 -

 V

 V

 -


Jumtu, mansardu siltināšana.

PEPI REFLEKT PLUS 5 mm atstarojošo siltumizolāciju jumtu siltināšanai var lietot divējādi:

Vienlaidus pāri spārēm, stiprinot to ar skavām vai nelielām nagliņām. Tad ar 15 – 20 mm biezu latu palīdzību veido gaisa šķirkārtu, kas nepieciešama, lai darbotos atstarojošais efekts. Pie izveidotā latojuma stiprina ģipškartona plāksnes, dēlīšus vai citus apdares materiālus. Ļoti svarīgi ir ar alumīnija līmlentu rūpīgi salīmēt izolācijas materiāla salaidumu vietas, lai pasargātu masīvo izolāciju un koka konstrukcijas no ūdens tvaika piekļūšanas.

Starp spārēm – ar 15 – 20 mm atkāpi no spāru malas. Šādā veidā apdares materiālus ir iespējams stiprināt tieši pie spārēm un gaisa šķirkārtas veidošanai nav nepieciešami papildus materiāli. Lietojot PEPI REFLEKT PLUS, nav nepieciešama papildus tvaika izolācija, jo alumīnija folija ir ideāla tvaika barjera.

Karkasa ēku sienu siltināšana.

Siltinot karkasa ēku sienas, jārīkojas līdzīgi kā siltinot jumtus.
5 mm bieza PEPI REFLEKT PLUS atstarojošā siltumizolācija karkasa ēkas sienas siltumpretestību palielina par 30 – 40%.

Siltās grīdas, grīdas.

Lietojot silto grīdu apkuri, veidojas ievērojama temperatūru starpība starp apsildāmo betona slāni un zem tā esošo telpu vai grunti. Līdz ar to palielinās siltuma zudumi infrasarkanā starojuma veidā.


Lai izmantotu PEPI REFLEKT POLY atstarojošās īpašības, to klāj ar metalizēto pusi uz leju. Gaismas caurlaidīgais putu polietilēna pamatslānis veic gaisa šķirkārtas funkciju.
PEPI REFLEKT POLY 8 mm materiāls atstaro 57% infrasarkanā starojuma, samazinot siltuma zudumus par 85%. Atstarojošā virsma darbojas, arī, kā siltumplūsmas izlīdzinātājs.


Zema blīvuma polietilēns, no kura ir izgatavota PEPI REFLEKT materiālu pamatkārta, ir ķīmiski noturīgs un nav nepieciešams to papildus aizsargāt no saskarsmes ar betona javu. Ar polimēra aizsargkārtiņu ir nodrošināta arī PEPI REFLEKT POLY atstarojošā virsma.
Pateicoties slēgtu šūnu struktūrai, putu polietilēna pamatkārtai ir ievērojama stiprības robeža – 2,0 – 2,4 kg/cm2 izlīdzināta spiediena.


7 – 8 cm biezs siltās grīdas betona slānis nepārsniedz 0,2 kg/cm2, jeb aptuveni 10 % no PEPI REFLEKT POLY materiālu stiprības robežas.
PEPI REFLEKT grupas materiāli ir lieliskas ūdens tvaika, radona un metāna barjeras, kā arī, skaņas izolācija, kas „peldošajās” grīdu konstrukcijās dod 17 dB triecientrokšņu samazinājumu.

Silto grīdu konstrukcijās no koka, kur starp sijām iespējams izveidot gaisa šķirkārtu, PEPI REFLEKT atstarojošo izolāciju klāj ar atstarojošo virsmu uz augšu.

Pirtis.

Īpaši efektīva ir PEPI REFLEKT atstarojošās izolācijas izmantošana pirtīs. Šādi siltinātas lāvas telpas uzsildīšanai, nepieciešams mazāk laika un kurināmā.
Pirts siltināšanai ieteicams lietot PEPI REFLEKT PLUS 5 mm materiālu kombinācijā ar masīvo izolāciju. (skatīt masīvās izolācijas ražotāju ieteikumus)
Starp apdari un atstarojošo virsmu obligāti jāatstāj 15 – 20 mm plata gaisa šķirkārta un ar alumīnija līmlentu rūpīgi jāaizlīmē izolācijas salaiduma vietas, lai novērstu ūdens tvaiku nokļūšanu masīvajā izolācijā un nesošajās konstrukcijās.

Auto.

Ar atstarojošo izolāciju aprīkotas automašīnas ziemā labāk saglabā siltumu un vasarā daudz mazāk sakarst.
Būtiski ir arī tas, ka PEPI REFLEKT grupas materiālu pamata kārta ir ar slēgtu šūnu struktūru, kas, praktiski, neuzsūc ūdeni un neveicina auto virsbūves daļu korozijas veidošanos.
No PEPI REFLEKT POLY 2 mm materiāla izgatavoti auto logu aizsargi droši pasargā auto iekšējās apdares materiālus un tapsējumu no izbalēšanas un deformācijas tiešu saules staru iedarbībā.

Apkures radiatoru ekrāni.

Aiz apkures radiatora novietota atstarojošās izolācijas loksne rada efektu, kas it kā „iznes” to telpas vidū un palielina tā siltuma atdevi par 20 – 25%.
Šāda vienkārša procedūra paaugstina telpas temperatūru par 1 – 2 grādiem.

 Ventilācijas sistēmas , gaisa vadi.

Ventilācijas sistēmu gaisa vadu izolēšanai izmanto PEPI REFLEKT PLUS 5 mm un PEPI REFLEKT ADH.


Strādājot ar šiem materiāliem nav nepieciešami speciāli instrumenti un aizsardzības līdzekļi. Pateicoties to vieglumam, stiprināšana, arī pie liela izmēra gaisa vadiem, ir vienkārša. Salaiduma vietas rūpīgi jānolīmē ar alumīnija līmlentu.


PEPI REFLEKT ADH ir ar pašlīmējošu virsmu, un to klāj tieši uz gaisa vada.


PEPI REFLEKT PLUS 5 mm materiālam nepieciešamo gaisa šķirkārtu veido no putu polietilēna slejām, ko gredzenu veidā aptin ap gaisa vadu 30 – 60 cm atstatumā.

Betonējumu aizsardzība ziemā.

Liekot foliju uz leju, tiek saglabāts siltums ziemā, kamēr betona norisinās ķīmiskās reakcijas, toties betona konstrukcijas pārklājot folijas slāni novietojot uz augšu, vasarā tiek atstaroti saules stari un betons cietēšanas laika tiek pasargāts no straujas izžūšanas.

Spectērpi.

Ar atstarojošu virsmu aprīkoti tērpi dažādu profesiju pārstāvjiem: ugunsdzēsējiem, metalurgiem, vulkanologiem, kosmonautiem u.c. dod iespēju strādāt, ilgstoši uzturēties augstās temperatūrās, karstuma avotu tiešā tuvumā. 

 

Kas ir atstarojošā izolācija?

Parasti tas plāns ruļļos satīts materiāls, kas sastāv no pamatkārtas un atstarojošās virsmas. Par atstarojošo virsmu kalpo alumīnija folija, kuras atstarošanas koeficients sasniedz  96-97%. Kā pamatkārtu var izmantot gandrīz jebkuru efektīvu, gaismu vadošu, vai daļēji gaismu vadošu, siltumizolācijas materiālu.
Šim prasībām atbilst, piemēram, putu polietilēns. Teorētiski, atstarojošā izolācija var būt arī bez pamatkārtas.
Šobrīd Latvijā,  uzņēmumā PEPI RER ir uzsākta atstarojošās izolācijas ražošana, kas spēs nodrošināt aizvien augošo pieprasījumu pēc šī siltumizolācijas veida.

Atstarojošās izolācijas atklāšanas vēsture.

Atstarojošās izolācijas darbība balstās uz  “Diāra trauka” principa (saukta arī par “Diāra kolbu”), ko pagājušā gadsimta sākumā izgudroja skotu fiziķis un kīmiķis Džeimss Diārs, lai aizkavētu siltuma noplūdi no slēgtiem traukiem, veicot ķīmiskos eksperimentus. Šodien mēs šo trauku pazīstam kā termosu.
Diāra teorijas pamatā ir fakts, ka katram, cilvēcei zināmam, materiālam ir mainīgais lielums “R”, kas raksturo ši materiāla siltumpretestību. Neatkarīgi no šī lielumā, vielas nespēj aizkavēt siltuma pārnesi, bet gan tikai palēnināt, absorbējot – “uzsūcot” to. Brīdī, kad absorbētā siltuma daudzums ir sasniedzis konkrētā materiāla siltumietilpības robežu, tas sāk siltumu izdalīt, jeb, tehniskā valodā runājot, izstarot.
Spilgts piemērs tam ir, vasaras dienā saulē uzkarsusi, māja, kas turpina izstarot  uzkrāto siltumu gan virzienā uz iekštelpām, gan uz āru.
Tai pašā laikā ir materiāli, kas šādos procesos “uzvedas” savādāk. Pie tādiem materiāliem pieder zelts, platīns, sudrabs un tīrs, pulēts alumīnijs. Katrs no šiem materiāliem atstaro 97-99% enerģijas, kas starojuma veidā krīt uz tā virsmas. Bet visi šie materiāli ir labi siltuma vadītāji, un ir nepieciešams tos papildināt ar materiālu, kas spētu kalpot kā siltuma barjera. Diārs savos traukos kā siltuma barjeru izmantoja stiklu, kas lieliski derēja laboratorijas apstākļos, bet būtu grūti izmantojams praktiskai lietošanai. NASA izstrādāja veselu virkni atstarojošās izolācijas paraugu, stikla vietā pielietojot polietilēna plēvi un pārklājot to no abām pusēm ar zeltu, sudrabu un alumīniju. Ļoti viegls un plāns, šis materiāls ieguva plašu pielietojumu kosmisko kuģu, staciju, skafandru, lidmašīnu izolācijai.

Ik uz soļa varam novērot kā cilvēki labi izolētās un energoefektīvās būvēs mēdz būt pārsteigti par ievērojamiem izdevumiem savu “enerģētiski efektīvo” celtņu apkurei ziemā un dzesēšanai vasarā.
Plaši lietotā masīvā izolācija (piemēram, dažādas minerālvates, putuplasts, skaidas u.c.) ir izstrādāta un domāta, lai palēninātu dabisko siltuma apmaiņu. Ar ko, tā arī veiksmīgi tiek galā, tai pat laikā paliekot pilnīgi bezspēcīgai pret siltuma zudumiem, kas rodas enerģijas starojuma veidā. Tieši šie zudumi sastāda būtisku izdevumu daļu par apkuri.
Masīvā izolācija, faktiski, kalpo kā siltuma absorbētājs, kas nenovērš tālāku siltuma izstarošanu.
Vairāk kā 40 gadu ilgos pētījumos ir pierādīts, ka siltuma zudumi infrasarkanā siltuma starojuma veidā nav pienācīgi ņemti vērā. Par laimi, vieglas, lētas, viegli uzstādāmas atstarojošās izolācijas pielietošana var kardināli izmainīt uz labo pusi jūsu komforta līmeni un samazināt izdevumus apkurei.
Daudzu gadu pielietošanas prakse civilajā un rūpnieciskajā celtniecībā, popularizēta ar pielietojumu kosmiskajās programmās, atstarojošas izolācijas jēdziens kļūst par ikdienā pierastu un saprotamu lietu.
Siltumizolācijas eksperti prognozē, ka jau pārskatāmā nākotnē visas ēkas būs aprīkotas ar atstarojošo izolāciju, ņemot vērā visus lietošanas ieguvumus. Koncepcija vienkārša: katra atstarotā siltuma vienība nozīmē laika, materiālo līdzekļu un iekārtu nolietojuma ietaupījumu. Siltuma svārstības aiz jūsu nama sienām jūs sajutīsiet tikai izejot no tā.
Meklējot labākos siltumizolācijas risinājumus, cilvēkiem ir nepieciešama speciālistu konsultācija. Diemžēl pat “speciālisti” ne vienmēr spēj izskaidrot kā to, kā sagaidāimos izdevumus apkurei ietekmēs savstarpēji viena otru ietekmējošā siltuma noplūde konvekcijas, kondukcijas un starojuma veidā. Citi, bieži vien, dod neloģiskus skaidrojumus atstarojošās izolācijas neefektivitātei, ņemot vērā tikai savas komerciālās intereses un aizstāvot savus nekonkurētspējīgos piedāvājumus.
Atstarojošās izolācijas ražošana ir visā pasaulē strauji augoša augsto tehnoloģiju nozare, apvienota vairākās starptautiskās asociācijās.
Par šī procesa dalībnieku kļuvis arī uzņēmums PEPI RER, tādējādi kļūstot par globālās energotaupīšanas uzdevumu risinātāju.

PEPI REFLEKT siltumizolācijas materiāli.

Mūsdienu siltumizolācijas materiālu tirgus ir dinamisks.  Prasības pret siltumizolāciju pastāvīgi mainās. No vienas puses, tiek pārskatītas celtniecības normas,kas parasti kļūst aizvien prasīgākas. No otras puses, arī pasūtītāji vēlas saņemt lietošanā energoekonomiskas celtnes.
Siltumizolācijas materiālu tirgus, reaģējot uz pieprasījumu, pastāvīgi palielina piedāvājamo materiālu sortimentu. Uzlabojas arī jau zināmo materiālu kvalitāte.
Atsaucoties uz pieaugošo siltumizolācijas nozīmi, tirgū ienāk materiāls ar nosaukumu PEPI REFLEKT, kas pieder atstarojošās izolācijas materiālu grupai. PEPI REFLEKT pamatā ir divu kārtu putu polietilēns, kas piešķir tam papildus izturību,  no vienas vai abām pusēm laminēts ar pulēta alumīnija foliju. Šo materiālu lieto iekšējai siltināšanai kā patstāvīgu kompleksu siltuma, tvaika, un skaņas izolācijas materiālu vai arī kā papildus jau esošai visas ēkas vai atsevišķu telpu izolācijai. To lietoarī kā siltumu atstarojošu ekrānu aiz apkures radiatoriem, automašīnu, mehānismu, apkures elementu u.c. siltināšanai. PEPI REFLEKT ir lielisks siltuma un skaņas izolators gaisa vadiem un ventilācijas sistēmām.
Ēku siltināšanai no ārpuses lieto perforētu PEPI REFLEKT. Tādā veidā nodrošinot mitruma izvadīšanu no konstrukcijām – sienas “elpo”. Pateicoties augstām siltumtehniskām īpašībām, pielietojot pat 3 mm biezu PEPI REFLEKT, sienu siltumpretestība palielinās divas un vairāk reizes.


Vispirms noskaidrosim kādā veidā siltums pamet mūsu mājas – to, kādi ir siltumzuduma veidi.
Nosalušas rokas mēs varam sasildīt, pieskaroties, piemēram, apkures radiatoriem. Šajā gadījumā mēs uzreiz sajūtam siltumu tieša kontakta veidā, kas ir siltuma vadāmība jeb kondukcija.
Tādiem pašiem mērķiem varam lietot reflektoru. Šajā gadījumā mums nav jāpieskaras siltuma avotam – siltumu mēs sajūtam no attāluma infrasarkanā starojuma veidā. Ja mēs reflektoram pieliksim ventilatoru, tad silta gaisa  plūsma mūs sasildīs ātrāk. Šo siltumpārvades veidu sauc par konvekciju.
Šie ir trīs galvenie siltumpārvades veidi : kondukcija, starojums un konvekcija. Dažādiem materiāliem ir dažādi efektivitātes rādītāji, mijiedarbojoties ar minētajiem siltumpārvades veidiem.
Ļoti labs siltuma izolators ir gaiss. Tā siltumvadītspējas koeficients ir apmēram 0.025 W/m2*oC, bet gaiss ir pakļauts konvekcijai – aukstās un siltās gaisa masas atrodas nepārtrauktā kustībā. Gaisa augstās siltumizolācijas spējas tiek izmantotas pielietojot masīvās izolācijas. Tām ir poraina, šķiedraina vai slāņaina struktūra, kurā  nekustīgi ieslēgts samērā liels daudzums gaisa. Šai klasei pieder arī putu polietilēns. Tā siltumvadāmība ir tuva gaisa siltumvadāmibai – apmēram 0.03W/m2*oC. Konvekcijai par pietiekošu barjeru kalpo neliela biezuma siltinātājs no putu polietilēna ar slēgtu šūnu struktūru, pilnīgi novēršot gaisa caurplūdi, pateicoties hermētiskai montāžai. Savukārt siltuma zudumus, kas rodas infrasarkanā starojuma veidā, varam novērst, starojuma ceļā novietojot pulēta metāla loksni. Metālu izvēle ir plaša, bet vislabāk derēs tāds, kam mazākais siltuma absorbcijas koeficients, attiecīgi lielāks atstarošanas koeficients. Vispiemērotākais ir pulēts alumīnijs – materiāls ar ļoti augstu atstarošanas spēju. Augstāka tā ir tikai zeltam un sudrabam. Tomēr, ņemot vērā alumīja cenu, svaru un ērto apstrādi, tam nav konkurentu.
Turklāt pulētam alumīnijam piemītošā plānā oksīda kārtiņa pasargā to no apkārtējās vides iedarbības. Izņemot skābes un sārmus.
Šeit jāpiebilst, ka ierīkojot siltās grīdas, jāizslēdz iespēja cementa maisījumiem saskarties ar alumīnija slāni, šim nolūkam aizsargājot to ar politilēna plēvi. Pielietojot PEPI REFLEKT, sienu siltināšanai, šāda aizsargplēve krasi samazinātu izolācijas efektivitāti, jo plēves siltuma absorbcijas koeficients ir būtiski augstāks kā folijai. Siltuma starojumu uzsūc plēve, un infrasarkanā diapazona atstarošana samazinās. Līdzīgi procesi notiek spogulī. Spoguļi ideāli atstaro redzamo spektru, bet infrasarkanā starojuma atstarošanas spēja ir tuvu nullei.
Tādējādi ar plēvi aizsargāts PEPI REFLEKT lietojams silto grīdu sistēmās, lai vienmērīgi izplatītu pa visu virsmu, no sildelementiem saņemto siltumu.
Apkopojot augšminēto informāciju, varam secināt, ka PEPI REFLEKT pamatslānis – putu polietilēns novērš tiešo siltummpārvadi, jeb kondukciju, bet alumīnija folija efektīvi aiztur siltuma starojumu. Un abi komponenti kopā novērš konvekciju. Tādējādi varam teikt, ka PEPI REFLEKT ir materiāls, kas nodrošina maksimālu siltumizolāciju. Turklāt, pateicoties alumīnijam piemītošajai tvaika necaurlaidībai, PEPI REFLEKT ir arī lielisks tvaika izolators.
Gadījumos, kad tvaika izolācija nav vajadzīga, piemēram, sienu siltināšanā no ārpuses, lieto perforētu PEPI REFLEKT.
PEPI REFLEKT īpašības daudzkārt pārsniedz citu siltumizolācijas materiālu  īpašības, turklāt PEPI REFLEKT nav vienkārši siltinātājs, bet gan kompleksa izolācija. Tomēr mēģināsim tos salīdzināt.
Pēc siltumtehnisko aprēķinu datiem ir redzams, ka 4 – 5 mm biezs  PEPI REFLEKT atbilst 80 – 85 mm biezam minerālvates slānim. Turklāt, tas praktiski neuzsūc mitrumu un tā īpašības neietekmē vides mitrums un cikliskās temperatūras izmaiņas, salīdzinot ar lielāko vairumu citu izolācijas materiālu, kas mitrumu uzsūc, tādējādi negatīvi ietekmējot izolējošās īpašības un kalpošanas laiku. Tādēļ, lietojot PEPI REFLEKT, nav nepieciešams papildus uzstādīt tvaika izolāciju. Tai pat laikā PEPI REFLEKT pilda skaņas izolācijas funkcijas, būdams labākais sitienu trokšņa slāpētājs ar skaņas absorbēšanas līmeni ne mazāku par 32 db. Pateicoties PEPI REFLEKT vienlaidu montāžai bez pārrāvumiem – pāri konstrukcijām nevis starp tām. Tas slāpē arī akustiskos un struktūrtrokšņus. Lai panāktu maksimālu siltumizolācijas efektu, starp atstarojošo virsmu un apdari jāveido
1 – 2 cm plata, ventilējama gaisa sprauga. (Platāku spraugu veidot nav ieteicams lai neveidotos nevēlami konvekcijas procesi.) Apkopojot augšminētās īpašības, varam apgalvot, ka PEPI REFLEKT ir kompleksa izolācija ar vairākām funkcijām. 
Tādējādi, atgriežoties pie salīdzinājuma, jāteic, ka 4 – 5 mm biezs PEPI REFLEKT ir ekvivalents vairāk kā 60 mm biezai minerālvatei aprīkotai ar tvaika izolāciju, pretvēja barjeru, nostiprinātai uz karkasa ar amortizējošām starplikām. PEPI REFLEKT unikālās īpašības ļauj to lietot jebkurā gadījumā, kur nepieciešama izolācija. Ar PEPI REFLEKT izolē gan individuālās dzīvojamās mājas (no vieglas konstrukcijas dārza mājiņām līdz respektablām savrupmājām) gan arī daudzstāvu dzīvojamās mājas, rūpnieciskās  un administratīvās celtnes. To izmanto arī siltinot noliktavas un dažāda pielietojuma angārus, saldējamās kameras un pirtis, transporta līdzekļus.
PEPI REFLEKT ļauj individuāli risināt siltumizolācijas problēmas jau esošajās daudzstāvu ēkās. Pateicoties PEPI REFLEKT nelielajam biezumam, zaudētās telpas daudzums ir nenozīmīgs. Šādu ēku siltināšana no ārpuses ir dārgs process, ko nav nozīmes veikt tikai kādai daļai ārsienas.

Citi atstarojošās izolācijas veidi.

Celtniecības tirgū ir pieejams plašs materiālu sortiments, kur alumīnija folijas vietā tiek izmantota metalizēta polipropilēna vai PET plēve. Metalizētajām plēvēm absorbēšanas koeficients ir 0.08 – 0.17, kas ir nedaudz lielāks kā pulētai alumīnija folijai, kurai koeficients ir 0.05
Uzņēmumā PEPI RER ražotie produkti ar metalizētu foliju atpazīstami pēc indeksa POLY. POLY grupas materiāli visplāšāk tiek pielietoti tūrisma piederumu, auto saules aizsargu u.c. izgatavošanai.