Apdares materiāli

Apkurei

Bloki, Ķieģeļi

Durvis

Dažādas preces

Koksnes plātnes

Mājai un dārzam

Pamati un grīdas

Jumta logi

Jumta materiāli

Sausie maisijumi

Siltumizolācija

Stiprinājumi

Santehnika

Darba laiki:

P. 9.00 - 17.00

O. 9.00 - 17.00

T. 9.00 - 17.00

C. 9.00 - 17.00

P. 9.00 - 17.00

S. 11.00 - 14.00

Sv. -

Celtniecības plāksnes CEMBRIT

cembrit celtniecības plāksnes

Ugunsdrošas celtniecības plāksnes

Cembrit Multi Force ( MINERIT LW )

cembrit multi force celtniecības plāksnes

Sevišķi stipras plāksnes!
Cembrit Multi Force celtniecības plāksnes ir paredzētas ilgadīgu sienu un griestu konstrukciju aprīkošanai. Lieliskas šīs plāksņu tehniskās īpašības, ļauj tās montēt pat tur, kur citos gadījumos tas būtu neiespējami. Multi Force plāksnē ir apvienotas daudzas pašu labāko celtniecības plākšņu īpašības: ugunsdrošas, izturīgas pret mehāniskiem triecieniem un nolietošanos, skaņas izolācija, viegli apstrādājama un montējama dažādās virsmu kombinācijās. Cembrit plāksne ir daudzgadīga un ugunsdroša – drošs materiāls iekšējo sienu apdarei. Lietojot Cembrit Multi Force plāksni var uzstādīt pat ļoti sarežģītas starpsienu konstrukcijas, kurām ir piemērojamas visstingrākās skaņu izolācijas prasības. Multi Force plāksne pieder augstākajai A1 ugunsdrošibas klasei un celtniecības materiālu emisijas M1 klasei. Cembrit Multi Force iekšdarbu apdares plāksne ir piemērojama gan jaunbūvēs, gan atjaunojot esošas telpas.
Produkta īpašības + Montāžas instrukcija

Nosaukums

Multi Force ( LW )

Izmērs

9 x 1200 x 2550 mm

Cena par loksni

45.81 eur ar PVN

Cembrit Sauna ( MINERIT SAUNA )

cembrit sauna celtniecības plāksnes

Cembrit Sauna plāksnes tiek ražotas no drošiem, izturīgiem materiāliem un ir klasificētas, kā ugunsdrošs celtniecības materiāls, kas pieskaitāms augstākajai A1 ugunsdrošības klasei. Cembrit Sauna ir ilggadīga stipras virsmas plāksne un ir izturīga pret mitruma izmaiņām. Tā uzsūc un atdod mitrumu, un tā ir ideāli pielietojama pirtīs pie apkures krāsns vai citām apkures ierīcēm, kurām, lietojot tās iekštelpās, ir paaugstinātas ugunsdrošības prasības. Cembrit Sauna plāksnes ir pieejamas četrās krāsās, kas ir pigmentētas pa visu plāksnes biezumu (viendabīga): sarkana (Vezuv 302), balta (Antarctic 304), zaļa (Lakhi 305) un tumši pelēka (Etna 308).
Produkta īpašības + Montāžas instrukcija

Nosaukums

Sauna ( Pelēka )

Sauna ( Grafīta )

Sauna ( Pelēka )

Izmērs

9 x 1200 x 630 mm

9 x 1200 x 630 mm

9 x 1200 x 1275 mm

Cena par loksni

11.44 eur ar PVN

14.22 eur ar PVN

23.15 eur ar PVN

Celtniecības plāksnes ar paaugstinātu mitrumizturību

Cembrit Aqua Block ( MINERIT SP )

cembrit aqua block celtniecības plāksnes

Palielināts mitruma saturs ir pieaugoša problēma, ar ko saduramies, ceļot mūsdienīgas celtnes. Taupot enerģiju, tagad daudzas celtnes tiek būvētas kā hermētiskas celtnes, tātad tās labāk tiek apsargātas no caurvēja un labāk tiek izolētas. Tāpat, cilvēki biežāk mazgājas vannā un dušā kā arī biežāk mazgā veļu. Tas palielina iespēju uzrasties paaugstinātam mitruma daudzumam būvkonstrukcijās. Līdzīgas problēmas rodas ceļot dažādas tirdzniecības un rūpniecības ēkas. Šajā gadījumā, izvairoties no gaisa mitruma paaugstināšanos telpās un ar to saistītajām problēmām, mūsdienīgi un efektīvi izolētās virsmas vajag labāk un biežāk vēdināt. Cembrit Aqua Block plāksnes ir speciāli radītas sienu un griestu apdarei telpās, kurās vajag ierīkot vieglas konstrukcijas un nedrīkst lietot sausā apmetuma plāksnes. Materiālu izturība pret mitrumu un ūdeni ir līdzvērtīga ķieģeļu vai betona izturībai. Privātmājām paredzētās Cembrit Aqua Block celtniecības plāksnes ir ideāli piemērotas vannasistabām, pieliekamajiem un virtuvēm. Tirdzniecības un rūpniecības ēkās šīs, ar unikālām īpašībām apveltītās, šķiedru cementa plāksnes var izmantot jebkurā vietā, kur sienas vai griesti nav pasargāti no mitruma, saistībā ar pārstrādes vai ražošanas procesu, vai turpmākiem tīrīšanas un mazgāšanas darbiem.
Produkta īpašības + Montāžas instrukcija

Nosaukums

Aqua Block

Izmērs

8 x 1200 x 2600 mm

Cena par loksni

70.22 eur ar PVN

Celtniecības plāksnes ārdarbiem

Cembrit Permabase

cembrit permabase celtniecības plāksnes

„Cembrit Permabase" plāksni izmanto vēdināmu fasāžu ierīkošanai. To stiprina pie jau iepriekš sagatavota karkasa konstrukcijas kā pamatni plānam apdares apmetumam. Plāksne piemērota gan jaunu, gan atjaunojamu ēku ārējām un iekšējām virsmām. Plāksne, kas izgatavota no portlandcementa un citām minerālvielām, un ir pastiprināta ar stikla šķiedras sietu, ir ļoti izturīga un stabila. Arī izliektas virsmas apdari veidot ar šo plāksni nav problemātiski, jo „Cembrit Permabase" plāksnes var izliekt 1,5 metru rādiusā, bet „Permabase Flex" plāksnes ārējos taisnos leņķos — par 15 centimetriem lielākā rādiusā. Neskatoties uz to, ka plāksne ir ļoti izturīga, to ir viegli apstrādāt un griezt. Plāksni var pārgriezt, izmantojot lineālu un parastu nolaužamo asmeņu nazi. Lietotāju pieredze runā pati par sevi: „Permabase" plāksnes tiek lietotas jau vairāk nekā 15 gadus visdažādākajos klimatiskajos apstākļos.
Produkta īpašības + Montāžas instrukcija

Nosaukums

Permabase

Izmērs

12.5 x 900 x 1800 mm

Cena par loksni

30.42 eur ar PVN

Cembrit Construction Raw ( MINERIT HD )

cembrit raw celtniecības plāksnes

Cembrit Raw celtniecības plāksnes ir ideāli piemērotas gan jauno, gan seno ēku atjaunošanai un montēšanai. Cembrit Raw ir droša plāksne, kuru var izmantot fasādes, balkonu, pamatu, kombinēto sistēmu, lauksaimniecības ēku un citai ēkas apdarei. Tāpat , Cembrit Raw plāksnes var izmantot kā pamatu, pārklājot tās ar citiem materiāliem. Cembrit Raw plāksnes ir viendabīgas, dabiski pelēkā krāsā, gludas virsmas, kas nodrošina vienkāršu materiāla krāsošanu vai citu apstrādi. Cembrit Raw plāksnes ir ražotas no ekoloģiski tīriem, videi draudzīgiem un ķīmiski neapstrādātiem izejmateriāliem. Cembrit Raw ir somu ražojums un radīts kā izturīgs materiāls pret nolietošanos un ekstremāliem ziemeļu laika apstākļiem, tādiem kā lielas temperatūras un mitruma svārstības.

Nosaukums

Raw ( HD )

Raw ( HD )

Raw ( HD )

Izmērs

8 x 1192 x 3050 mm

8 x 600 x 1200 mm

10 x 1192 x 3050 mm

Cena par loksni

61.60 eur ar PVN

12.40 eur ar PVN

76.17 eur ar PVN

Pretvēja aizsardzības plāksnes

Cembrit Windstopper

cembrit windstopper celtniecības plāksnes

Pretvēja Cembrit Windstopper plāksnes ir izturīgas pret laika apstākļu izmaiņām un ir paredzētas fasāžu un grīdu, kas atrodas virs vēdināmām pazemes telpām, apakšpuses aizsardzībai no vēja. Pretvēja Cembrit Windstopper plāksnes ir dabiska cementa pelēkā krāsā. Plāksne ir poraina un draudzīga videi. Tā ne tik ļauj mitrumam brīvi izkļūt no ēkas, bet arī pasargā to no ārpuses mitruma. Plāksnes ir ražotas no cementa, celulozes un minerālu pildījuma. Tās ir izturīgas pret pelējumu un kukaiņiem tāpēc, ka ir ražotas no cementa, kas savukārt ir sārmains materiāls. No pretvēja aizsargājošās Cembrit Windstopper plāksnes novērš gaisa iekļūšanu telpu iekšpusē un nodrošina optimāla siltuma izolāciju ēkā. Ar plāksni ir viegli strādāt un tās ir viegli montēt. Plāksni pie koka karkasa var piestiprināt ar stiprinājuma naglām, bet pie tērauda karkasa ar speciālām pašvītņgriezes skrūvēm. Plāksne ir apstrādājama ar parastajiem kokapstrādes instrumentiem.
Produkta īpašības + Montāžas instrukcija

Nosaukums

Windstopper

Windstopper

Izmērs

4.5 x 1200 x 3000 mm

9 x 1200 x 3000 mm

Cena par loksni

30.42 eur ar PVN

45.32 eur ar PVN

Solid plus alsafloor lamināts
duškabīne Vaiva
Velux jumta logi
alumīnija radiatori Ferroli
dūmvadi akcija