akolat logo

Sveicināti būvmateriālu interneta veikalā

adrese:

Dzirnavu iela 4

talrunis:

29558567

e-pasts:

akolat@akolat.lv

akolat.lv

facebook akolattwitter akolat

Apdares materiāli

Apkurei

Bloki, Ķieģeļi

Durvis

Dažādas preces

Koksnes plātnes

Mājai un dārzam

Pamati un grīdas

Jumta logi

Jumta materiāli

Sausie maisijumi

Siltumizolācija

Stiprinājumi

Nožogojumu sistēmas

Santehnika

Darba laiki:

P. 9.00 - 17.00

O. 9.00 - 17.00

T. 9.00 - 17.00

C. 9.00 - 17.00

P. 9.00 - 17.00

S. 11.00 - 14.00

Sv. -

Dūmvadi SCHIEDEL

SCHIEDEL uzņēmums ir lielākais un modernākais uzņēmums Eiropā, kurš ražo dūmvadu sistēmas. Kā līderis dūmvadu sistēmu tirgū, piedāvājam pilnu produktu klāstu, kas ļauj kompleksi atrisināt jebkuru tehnisko problēmu. Nosaukums Schiedel - tas pirmām kārtām ir sinonīms jaunās paaudzes dūmvadu sistēmām. Mūsu uzņēmuma galvenais darbības lauks ir dūmvadu sistēmu masveida ražošana vienģimeņu un daudzģimeņu privātmāju būvniecībai. Ražošanas devīze: "Drošs dūmvads – droša māja". Dūmvadu un ventilāciju sistēmu kā celtniecības elementu īpaša iezīme ir produkts – kvalitāte – drošība savstarpējā saistība. Šajā sfērā mūsu uzņēmums izpilda visas starptautiskās normas, kuras nosaka sertifikāts ISO 9001.

Dūmvadi Schiedel Rondo Plus

Dūmvadi Schiedel ISOKERN

Dūmvadi Schiedel KERASTAR

moduļdūmvads schiedel rondo plus
dūmvads schiedel isokern
dūmvads schiedel kerastar

metāla dūmvadi Schiedel ICS

metāla dūmvadi Schiedel prima plus

metāla dūmvadi Schiedel tecnoflex

metāla dūmvadi Schiedel  ICS
metāla dūmvadi Schiedel prima plus
metāla dūmvadi Schiedel tecnoflex

KĀ PAREIZI IZVĒLĒTIES DŪMVADU?

Tātad kā pareizi izvēlēties dūmvadu, lai tas būtu piemērots tieši manai mājai? Lai atvieglotu liktenīgo izvēli, sniegsim dažus padomus, kas būtu jāņem vērā, plānojot dūmvada iegādi jaunai mājai vai vecā skursteņa atjaunošanai. Visvienkāršākais ieteikums: bez kaimiņa un pazīstama krāšņu mūrnieka aprunājieties arī ar profesionāliem dūmvadu ražotājiem un pārdevējiem, kuri pārzina moderno dūmvadu celtniecības iespējas un jaunākos materiālus.

Pēc izmantošanas iespējām Schiedel dūmvadus iedala trīs grupās:

1. Dūmvadi, kurus var labi ieplānot un iebūvēt jaunceltnēs. Tie var būt kā moduļu dūmvadi, tāarī metāla moduļu dūmvadi.

2. Renovācijas izstrādājumi, kurus izmanto tad, ja nevēlās jaukt nost veco skursteni, bet uzlabo tā ugunsdrošību un stabilitāti no iekšpuses.

3. Pārbūvei (retro-fitting) paredzētie skursteņi, kurus ir vērts izmantot tikai tad, kad esat nolēmis iegādāties jaunu apkures sistēmu (piemēram, katlu vai kamīnu).

Ja mājas renovācijas mērķi ir skaidri, tad atliek rūpīgi pārdomāt un savlaicīgi izplānot vispiemērotāko dūmvadu risinājumu.

Moduļu dūmvadi no vieglbetona un lavas ieža blokiem.
Cilvēki mēdz domāt, ka moduļu dūmvadi ir tikai no metāla. Lai gan jau krietni sen no moduļu blokiem būvē arī vieglbetona un lavas ieža dūmvadus, kas labi noder ķieģeļu līdzinieka vietā. Vulkāniskās lavas ieža dūmvads ISOKERN ir laba izvēle gan cenas, gan kvalitātes ziņā, der kurināšanai ar malku. Ar ISOKERN palīdzību var lieliski uzbūvēt no jauna arī vienkanāla ķieģeļu skursteņa virsjumta daļu. Ja ir radusies vajadzība pāriet no vienas apkures sistēmas uz otru vai izveidot vienā dūmvadā vairākus kanālus, tad vispiemērotākais noteikti izrādīsies RONDO PLUS. Tas ir augstākās klases moduļu dūmvads no keramikas: 100% noturīgs pret skābi; ar stipru vilkmi un, kas īpaši patīkami: dūmvads neaplīp ar sodrējiem. RONDO PLUS pamatoti uzskata par ilgdzīvotāju – tā garantijas mūžs ir veseli 30 gadi!

Metāla moduļu dūmvadi.

Pēdējos gados tie kļuvuši īpaši populāri, būvējot kamīnus un pirtis. Kvalitatīvie un ekstremālos apstākļos kā kompleksa sistēma testētie Schiedel metāla dūmvadi der jebkuram dūmvada risinājumam. Pat tad, ja esat nolēmis izvilkt dūmvadu gar mājas ārējo sienu. Āra apstākļiem vispiemērotākais ir metāla moduļu dūmvads ICS, kura speciālās pārejas un citi papildus piederumi palīdz iekārtu veidot vienkāršu un drošu. Šīs iekārtas lielākā priekšrocība: to bez saistvielām iekštelpās var montēt cauru gadu. No visiem metāla dūmvadiem ICS ir visilgākais garantijas laiks un augstākā termo izturība. Metāla moduļu dūmvads PERMETER visvairāk piemērots tieši pirtīm un kamīniem. Šis kvalitatīvais dūmvads, kas iztur ļoti augstu temperatūru, ir pievienojams tieši pie kamīna vai pirts krāsns. Tā taisnās dizaina līnijas rotās jebkuru telpu. PERMETER standarta varianta krāsa ir melna. Kā īpašu jaunumu pircējiem tagad piedāvā PERMETER dūmvadus baltā, pelēkā vai tēraudkrāsā.

Schiedel dūmvadi renovācijai.
Ar tiem der iepazīties pamatīgāk tad, ja esat nolēmis savu veco skursteni padarīt ugunsdrošāku vai arī piemērot to jaunai apkures sistēmai, vienlaikus neko nelaužot ārā.

PRIMA PLUS ir stingrs renovācijai izmantojams metāla izstrādājums, ar kura palīdzību veco ķieģeļu skursteni var piemērot jaunām apkures iekārtām. Nerūsējošā tērauda dūmvads PRIMA PLUS ir pilnīgi noturīgs pret skābju iedarbību un augstu temperatūru.

TECHNOFLEX ir lokans metāla dūmvads, ar kura palīdzību var renovēt pat visnodrupušākos skursteņus. Abus izstrādājumus izmanto arī pirts krāsns un dūmvada savienojumam. Dūmvads ir svarīgs apkures sistēmas elements, tāpēc tas jāizvēlas atbilstoši apkures iekārtai.

Tāpēc līdz dūmvada galīgajam pirkumam vai celtniecībai vajadzētu spēt atbildēt uz šādiem jautājumiem:

• Kāda apkures sistēma ir Jūsu mājā vai arī kādu plānojat uzstādīt: plīti, krāsni, ar malku kurināmu kamīnu, gāzes vai eļļas, mazuta katlu, malkas vai granulu apkures katlu?

• Kādas prasības un noteikumi būs jāievēro, savienojot Jūsu mājas apkures sistēmu ar izraudzīto jauno dūmvadu?

• Vai projektā ir precīzi noteikta dūmvada atrašanās vieta? Vai to var mainīt?

• Vai pastāv noteikti ierobežojumi, ko jauna dūmvada uzstādīšanai radījuši iepriekšējie celtniecības darbi?

• Kādas papildus darbības vai pārveidojumi būs nepieciešami, uzstādot jauno skursteni?

Dzirnavu iela 4

akolat@akolat.lv

+37129558567

akolat.lv