akolat logo

Sveicināti būvmateriālu interneta veikalā

adrese:

Dzirnavu iela 4

talrunis:

29558567

e-pasts:

akolat@akolat.lv

akolat.lv

facebook akolattwitter akolat

Apdares materiāli

Apkurei

Bloki, Ķieģeļi

Durvis

Dažādas preces

Koksnes plātnes

Mājai un dārzam

Pamati un grīdas

Jumta logi

Jumta materiāli

Sausie maisijumi

Siltumizolācija

Stiprinājumi

Nožogojumu sistēmas

Santehnika

Darba laiki:

P. 9.00 - 17.00

O. 9.00 - 17.00

T. 9.00 - 17.00

C. 9.00 - 17.00

P. 9.00 - 17.00

S. 11.00 - 14.00

Sv. -

Pretvēja izolācijas plātnes

Isoplaat izolācijas - koka skaidu plāksnes ir dabīgs celtniecības un siltināšanas materiāls ar plašu izmantošanas diapazonu. Koka skaidu plākšņu ražošanā netiek izmantotas līmes un citas ķīmiskas saistvielas - plāksnes sasaista kokā esošie sveķi. Izmantojot ISOPLAAT produktus, iegūst siltu, skaņu izolējošu un elpojošu sienas, griestu, jumta vai grīdas konstrukciju. Skaidu plāksnes ir ar porainu struktūru, kas piešķir plāksne situmizolāciju un skaņas izolāciju. Pretvēja aizsardzības un jumta plāksnes ir viscaur impregnētas ar parafīnu, kas nodrošina to noturīgu rezistenci pret laika apstākļu maiņām (krāsas pārklājums ir tikai Isoplaat plāksnes atpazīšanas krāsa). Koka skaidu plāksnes apstrāde un uzstādīšana ir vienkārša.

Pretvēja plātnes

Biezums
Izmērs
Platība
Cena, m2
Cena, loksne
Attēls
12mm
2700 x 1200
3.24 m2
2.18 eur
7.06 eur
pretvēja plātne
25mm
2700 x 1200
3.24 m2
4.31 eur
13.96 eur

Siltinājuma plētnes

Biezums
Izmērs
Platība
Cena, m2
Cena, loksne
Attēls
12mm
2700 x 1200
3.24 m2
1.84 eur
5.95 eur
siltinājuma plātne ISOPLAAT
25mm
2700 x 1200
3.24 m2
4.35 eur
14.11eur

Grīdas plātne

Biezums
Izmērs
Platība
Cena, m2
Cena, loksne
Attēls
5.5mm
790 x 590
6.992 m2
1.28 eur
0.60 eur
grīdas izlīdzinošā plātne
7mm
790 x 590
6.992 m2
1.61 eur
0.75 eur

ISOPLAAT Plātņu apraksts un uzstādīšana

PRETVĒJA AIZSARDZĪBAS PLĀKSNE - izmanto ēku ārsienu, griestuun jumtu konstrukcijās kā pretvēja aizsardzību, siltumizolāciju un konstrukcijas izturību nodrošinošu elementu. Pretvēja aizsardzības plāksne aizsargā siltumizolāciju pret laika apstākļu mainīgo ietekmi. Pateicoties tās blīvajai struktūrai, pretvēja aizsardzības plāksnes bloķē aukstā āra gaisa piekļūšanu sienas siltumizolējošajam slānim , kas savukārt pasargā no konstrukcijas atdzišanas un nodrošina siltumizolācijas efektīvu darbību. Pretvēja aizsardzības plāksne ir ūdensizturīga, kaut gan vienlaicīgi tā ļauj izplūst no ēkas atdalošajiem ūdens tvaikiem un gaisam. Līdz ar to plāksnes tiek uzstādītas tieši uz siltumizolācijas ārējā slāņa. Tas nodrošina celtniecības konstrucijas mitruma maiņu un novērš siltumizolācijas slāņa samirkšanu. Plāksnēm ir pietiekama mehāniskā izturība, pieļaujot to izmantošanu kā konstruciju izturību paaugstinošu elementu. Pretvēja aizsardzības plāksnes ir marķētas ar uzrakstu "VIISNURK".

Pretvēja aizsardzīas plāksnes uzstādīšana - tiek uzstādīta , vadoties pēc celtniečības konstrukcijas karkasa virziena. Mērot karkasa siju attālumu, atstarpei starp to viduspunktiem jābūt 600mm. Pretvēja aizsardzības plāksnes jāuzstāda tā, lai starp plākšņu savienojuma vietām paliktu atstarpe 2-3mm. Lai nodrošinātu uz karkasa nepaliekošo savienojumu aizsardzību pret atmosfēras iedarbību , zem savienojuma vietas nepieciešams piesist koka līsti, pie kuras tiek piestiprinātas plāksnes malas. 25mm plākšņu blīvuma palielināšanai ir piemēroti arī elastīgas ar blīvumu nodrošinošas masas vai līmlentes. Plāksnes tiek piestiprinātas ar naglām vai spailēm. Pretvēja aizsardzības plākšņu piestiprināšanu atvieglo plāksnes centrā esošā garenā svītra 12mm pretvēja aizsardzības plāksnes nostiprināšana Izmantot karsti zinkotas naglas ar platām galvām, garums ne mazāk kā 40mm vai spailes - garums vismaz 32mm Naglu vai spaiļu attālumam no plāksnes malas jābūt vismaz 10mm. Plāksnes malā esošās naglas / spailes tiek nostiprinātas100mm attālumā viena no otras, bet plāksnes vidū 200mm attālumā. Naglu patēriņš ir aptuveni 25gb/m2 25mm pretvēja aizsardzības plāksnes nostiprināšana Izmantot karsti zinkotas naglas ar platām galvām, garums ne mazāk kā 70mm vai spailes - garums vismaz 58mm Naglu vai spaiļu attālumam no plāksnes malas jābūt vismaz 10mm. Plāksnes malā esošās naglas / spailes tiek nostiprinātas100-150mm attālumā viena no otras, bet plāksnes vidū 300mm attālumā. Naglu patēriņš ir aptuveni 15gb/m2 pretvēja plātņu uzstādīšana Pretvēja aizsardzības plāksnes uzstādīšana ar 25mm frēzestapu stiprinājumiem Atšķirībā no parastās pretvēja aizsardzības plāksnes, plāksnes ar tapu stiprinājumiem tiek uzstādītas horizontāli (krusteniski attiecībā pret karkasu). Tā tiek novērsta iespēja, ka plākšņu savienojuma vietas nav pārklātas ar karkasu (nerodas papildu darbs, piem., papildu koka skaidu plākšņu uzstādīšana, pārklāšana ar līmlentām vai taml..) - aukstuma tilti pilnībā pazūd ( ja iespējams, uzstādīt plāksnes vienu ar otru attiecībā pret karkasu slīpi griezti). Izmantot karsti zinkotas naglas ar platām galvām, garums ne mazāk kā 70mm vai spailes - garums vismaz 58mm Naglu vai spaiļu attālumam no plāksnes malas jābūt vismaz 35mm, lai novērstu tapu bojājumus). Plāksnes malā esošās naglas / spailes tiek nostiprinātas100-150mm attālumā viena no otras, bet plāksnes vidū 200mm.

ISOPLAAT plātnes izgatavo no skuju koku skaidām, kā saistvielu izmantojot sveķus. Plātnes tiek impregnētas ar parafīnu un vasku, tādējādi padarot tās mehāniski izturīgas un noturīgas pret mitrumu, kā arī nodrošinot labu gaisa un tvaiku caurlaidību. ISOPLAAT plātnes izmanto karkasa ēku būvniecībā – starpsienu siltināšanai, jumta pamatslāņa ieklāšanai, arī kā vienu no elementiem ēku ārsienu siltināšanai. Grīdas plātnes tiek ieklātas zem grīdas pamatslāņa - lamināta vai parketa lamināta ISOPLAAT kokšķiedras izolācijas plātnes ir dabiski celtniecības un siltināšanas materiāli ar plašām lietojuma iespējām. Kokšķiedras plātņu izgatavošanai netiek izmantota līme vai citas ķīmiskas saistvielas- plātnes saista kokā esošie sveķi.Pretvēja plātnesPretvēja plātnes tiek izmantotas ēku ārējo sienu, griestu un jumtu konstrukcijas kā pret vēju aizsargājošs, siltinošs un konstrukcijas izturību palielinošs elements.Pretvēja plātnes aizsargā siltumizolāciju no laika apstākļu ietekmes.Blīvās struktūras dēļ pretvēja plātnes aizsargā no aukstā ārējā gaisa piekļūšanas sienas siltinājuma slāņiem, kas aizsargā konstrukciju no atdzišanas un nodrošina siltuma efektīvu iedarbību.Pretvēja plātnes ir ūdensizturīgas, taču vienlaikus tas laiž cauri ēkas izdalītos ūdens tvaikus un gaisu. Tāpēc plātnes tiek uzstādītas tieši uz siltumizolācijas ārējā slāņa. Tas nodrošina ēkas konstrukciju mitruma apmaiņu un novērš siltinājuma slāņa samitrināšanos. Pretvēja plātņu uzstādīšana: Pretvēja plātnes tiek stiprinātas pie būvkonstrukcijas karkasa atkarībā no virziena.Karkasa statņu attālumam jābūt 600 mm (1. attēls). Pretvēja plātnes ir jāuzstāda tā, lai starp plātņu malām paliktu 2-3 mm atstarpe (2. attēls).Lai nodrošinātu pilnīgu aizsardzību pret laika apstākļiem, savienojumi starp plātnēm ir jāblīvē. 25 mm pretvēja plātnēm blīvēšanai jālieto blīvēšanas masa, 12 mm pretvēja plātnēm jālieto 100 mm koka līstes. Plātnes tiek piestiprinātas ar naglām vai skavām. Pretvēja plātņu naglošanu vienkāršo garenvirziena svītra plātnes centrā.12 mm pretvēja plātņu piestiprināšanai izmanto karsti cinkotas platgalvas naglas, kuras nav mazākas par 40 x 3,7